Jakie gry na iPhone?

Amin32

New member
Hej wszystkim!
Od niedawna posiadam iPhone 5. Wprawdzie miałem kilka gierek w zestawie i coś tam dociągnąłem sobie z AppStore kilka polecanych przez nich - ale okazały się średnie. Czy znacie coś godnego polecenia w co można pograć w wolnych chwilach?
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Na Youtube jest mnóstwo filmików...

Wejdź sobie na główna stronę Gameloft i Electronic Art - oni robią najlepsze gry na smarfony/tablety :)
 

Pastusiak

New member
Ja polecam od siebie wszelkie klasyki odpowiednio przeportowane, mam Max Payne'a i jest wyśmienity trzeba się przyzwyczaić do sterowania ale rewelka, przypominają mi sie czasy dzieciństwa... ;) teraz doszły mnie słuchy że 2k robi port Bioshocka!! tooo będzie bomba :) dodatkowo polecam infinity blade 2 (3 jest przekombinowana i wyszła już w erze płatności in-apps więc moze być irytująca w tej kwestii) Asphalt 8 to podstawa, GtRacing 2 też spoko. Most Wanted jest dobrze zrobione. Na długie godziny wciągnęło mnie Bejeweled 3. Ze strzelanek Modern Combat 4 ładnie wygląda z gameplayem różnie ;) Minion's Rush też spoko :) wciąga. Jednak zapewnam Cię, że pograsz z miesiąc i będziesz pisał esemesy... taki urok nowego sprzętu ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja szukałem na YT, stronach itp.
W sumie przetestowałem kilkaset gier, albo i lepiej.
Pytanie jakie gry lubisz, jak to mają być mini gierki, a te moim zdaniem są najlepsze, to trzeba szukać takich zestawień na YT, a takich nie znajdziesz tam gdzie proponowane są "duże tytuły", te omijam z daleka. Do takich gier jest konsola, PC i szczerze mówiąc nie bardzo rozumiem jak można w takie gry grać na ekranie telefonu. Niby wszystko pięknie wygląda, ale...
Proponuje 100 Balls+, Vector, Doodle Basketball 2, Fruit Ninja, Air Control, Temple Run 1/2, JetPack Joyride, Traffic Racer, 8 Ball Pool.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Mnie ciekawi jakby sie sprawdziła analogowa klawiatura przy grach typu Crysis na PC... Chodzi mi o wciskanie przycisku odpowiadajacego za poruszanie,z taką siłą jaką chcemy...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Myślę o tym za każdym razem jak odpalam gre na PC.
Są tam jakieś wynalazki, ale nigdy nie zagłębiałem tematu.
 
Do góry