Jakie głośniki ?

RafałPL

New member
Witam chciałbym zakupić zestaw do kina domowego ale niestety mam problem gdyż moja ukochana nie zgadza się na projektor w salonie i muszę kupić głośniki do kina ( oglądania filmów tylko ) do pokoju 7m2 i myślałem o Harman Kardon HKTS 65 i Amplituner AVR 370 . Tam oglądałbym tylko filmy . Natomiast do salonu chciałem kupić od razu cały zestaw JBL STUDIO 280 ale nie wiem czy to ma sens gdyż będę tylko tam grał na PS4 i oglądał mecze i TV i może czasem jakiś film . Z tym ze jakbym kupił od razu cały zestaw musiałbym kupić mniejszy tv 55 cali . Chyba ze zrobić tak ze kupie fronty i suba i na razie większy TV 65 cali a później resztę kolumn centralny . Wg warto tak zrobić kolumny JBL nie będą się marnowały w takim układzie ?

Proszę o opinie gdyż jestem zielony w tym temacie .
 

piechu

Member
Bez reklam
A nie lepiej zamiast S280 kupić pod ten telewizor jakiegoś soundbara skoro i tak filmy będziesz oglądał w drugim pokoju?
 

RafałPL

New member
A na SB jak sytuacja z muzyka wygląda ? W miare dobrze ? Teraz mam Logitech z 906 i według mnie jest fajnie ale nie mam porównania ;)
 

piechu

Member
Bez reklam
Musiałbyś posłuchać. Wiadomo, do muzyki najlepsze będzie stereo.

Musiałbyś się określić ile masz gotówki na całość. Jaki metraż salonu. Jakiej muzyki słuchasz i jak często. Koledzy spece na pewno coś doradzą.
 
Ostatnia edycja:

RafałPL

New member
Dzięki za odp . Czyli pod głownie kino HKTS 65 starcza na 7m2 ? Bo tam będe oglądał filmy . A do salonu na początek JBL 280 + 250p do muzyki a pozniej dokupic resztedokupic jak dozbieram ?
 

RafałPL

New member
Kupuj etapami, JBL Studio 280 + 250P i większy TV. 65AX800 akurat.

Czyli powoli kompletowac najlepiej ? JBL Studio 280 + 250P do muzyki dynamicznej beda dobre ? Glosniki do filmow hkts 65 bede dobre bo filmy glownie bd ogladal w pokoju 7 m2 z projektorem . Czy sprawdza sie tam Harmany ? W Salonie na JBL bd sluchal muzyki i gral i czasami filmy z dziewczyna ktora nie jest fqnka projektora tym bardziej w salonie :/
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Studio 280 to w klasie cenowej nogi Ci się same będą uginać ze zdziwienia , co potrafię te kolumny. Pytaj Blackninja o ceny to załapiesz się na dobrą ofertę.
 
Do góry