jakie głośniki do Onkyo TX-NR906

fotokrak

New member
jakie głośniki do Onkyo TX-NR906,
Witam, jestem nowy ale nie będę się witał żeby nie było OT 8):eek:k:

Rozglądam się za sprzetem kina domowego, rozbija się u mnie sprawa o dźwięk gdyż nie potrafię dobrać systemu dzwiekowego dlatego bardzo proszę o sugestie.
Kolega "zaraził mnie" pomysłem i sam sugerował komplet TX-SR605B i do tego Dali ikon 6 power

przeglądając ceny tu i tam okazało sie że znalazłem sklep w UK który sprzedaje sprzęt znacznie taniej
creative-audio co uk
powiedzmy że ten ampli jest w moim zasięgu a przy takiej przebitce jest sens to zwieść i teraz prośba.
jakie głośniki do tego, na pewno nie będę dokupywał dodatkowych potrzebuje 5.1 Dali a może coś JBL? a może inne? sprzedawca proponuje Tannoy Revolution Signature 5.1
bardzo proszę o pomoc bo się pogubiłem, a przecież to bardzo ważne by wykorzystać to za co się zapłaciło, ale nie przepłacać za to co się dokupuje ;)))) Pozdrawiam wesołych świat
 
Ostatnia edycja:

Pytek

New member
Focal JMlab Chorus 826V

Mam Onkyo 905 czyli dźwięk praktycznie ten sam. Przetestowałem trochę zestawów i w kwocie którą mogłem przeznaczyć czyli 4000 zdecydowałem się na Focal JMlab Chorus 826V. Nie kupowałem nowych ale wykukałem gościa na Allegro z "prawie" nowymi. W ten sposób można trafić naprawdę "godny" zestaw z półki o klasę wyższej za relatywnie niższą cenę. Później na podobnej zasadzie upolowałem centralny z tej serii plus tyły z serii 700 Tylko na suba zdecydowałem się nowego marki Velodyne. Ale to wszystko na marginesie. Z głośników jestem naprawdę w tej konfiguracji sprzętowej bardzo zadowolony i z czystym sumieniem polecam.
 

Pytek

New member
Focal JMlab Chorus 826V

Mam Onkyo 905 czyli dźwięk praktycznie ten sam. Przetestowałem trochę zestawów i w kwocie którą mogłem przeznaczyć czyli 4000 zdecydowałem się na Focal JMlab Chorus 826V. Nie kupowałem nowych ale wykukałem gościa na Allegro z "prawie" nowymi. W ten sposób można trafić naprawdę "godny" zestaw z półki o klasę wyższej za relatywnie niższą cenę. Później na podobnej zasadzie upolowałem centralny z tej serii plus tyły z serii 700 Tylko na suba zdecydowałem się nowego marki Velodyne. Ale to wszystko na marginesie. Z głośników jestem naprawdę w tej konfiguracji sprzętowej bardzo zadowolony i z czystym sumieniem polecam.
 

fotokrak

New member
macek napisał:
zalezy ile chcesz przeznaczyc na zestaw,sam ma 905-tke,do tego MA kupione w UK.
sorki trochę nie mogę rozszyfrować co napisałeś
creative-audio.co.uk / HD_ONK906_TANREVSIG.p h p
(usunac spacje i w pisac)
w tym sklepie proponują zestaw który normalnie kosztuje około 4400 funtów za 3000 razem z kablami czyli te 2200 faunia mogę dać, teraz ciekawi mnie jakie były by lepsze głośniki zamiast tych sugerowanych za taką samą kwotę.
A co w ogóle o tych głośnikach sądzicie?? warte ceny?
 
Do góry