Jakie glosniki do Onkyo 705

Majonez44

New member
Witam Wszystkich Forumowiczow!
Chce kupic amplituner Onkyo 705 i chcialbym sie poradzic w doborze glosnikow.Moj pokoj dzienny ma okolo 45 m ale sprzet chce ustawic na okolo 22 m.Sluchac bede w przewadze KD okolo 80%,20% muzyka.Czytam juz od jakiegos czasu wypowiedzi uzytkownikow i podobaja mi sie glosniki Dali Ikon 6 lub JBL ES 80 i mam dylemat co wybrac,jednak po wypowiedziach RobertaG.sklaniam sie w kierunku Dali.Mam tez prosbe do Blackninja o przyslanie mi na PW cen tego sprzetu tj Onkyo i glosnikow w kpl 5.1 i tylko samych frontow.Pozdrawiam.Majonez44.
Wlasnie wszystko zalezy od ceny.Chcialbym sie zmiescic w przedziale 8 do 9 tys.oczywiscie w gre wchodzi tylko sprzedaz ratalna.
 
Ostatnia edycja:

Majonez44

New member
Okolo 8 do 9 tys.dobrze jakby byly raty

|Dzieki Blackninja za ceny.Czy sprzedajesz rowniez na raty i jaka masz gwarancje na Onkyo 705.Pozdrawiam.Majonez44
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Majonez44

New member
Re glosniki

Dzieki za rade.Tak zrobie.Najpierw kupie fronty a pozniej dokupie reszte.Ztego co czytalem w Twoich wypowiedziach to jestes z Oknyo i Dali bardzo zadowolony.A napisz jak sie sprawuje plazma Pioniera.Tez mam dylemat co kupic czy kuro 5080 XA czy poczekac pare dni az bedzie w sprzedazy nowy model Panasonica TH 50 PY800 jest to plazma fullHD i ma podwojne skanowanie 100hz i 4 wejscia HDMI.Sygnal TV mam z N-ki i z Fergusona 8900 HD.Co bys doradzil ktory TV wybrac.Pozdrawiam.Majonez44
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Trzeba poczekać na testy, gdy wejdzie TH-50PY800, nie omieszkamy ich zamieścić.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry