Jakie głośniki + Amplituner + karta dzwiękowa?

lukaszalbert

New member
Witam, chciałbym zakupic głośniki do kompa 5.1 do 500 zł (cena ze sklepu a nie z neta - nowe). Chciałbym aby były Nieduże i stylowe. Tzn Sub może byc duży ale satelitki jak to satelitki - małe. Niemuszą miec niewiadomo jakiej mocy, poprostu zależy mi na czystym dzwięku. Oraz do tego także amplituner 5.1 (nowy do 500 zł). Karte w kompie mam zintegrowaną 8-śmio kanałową (6 wejśc jack - niebieskie, zielone, pomarańczowe, czarne, fioletowe, różowe). Ale karta dzwiękowa też do zmiany więc jaką polecacie?(do 400 zł). Fajnie by było gdyby miała takie wejście gdzie z amplitunerka podłanczam tylko 1 kabelkiem (niepamiętam jak sie nazywało, chyba optyczne)

Mój pokój to 10-12 m/2. Ogólnie to sprzecik mialby byc do wszystkiego. gry, filmy, muzyka (każda).

Koniecznie obsługa 5.1, nieinteresują mnie zestawy niewiadomo jakich dużych kolumn, oraz zestawy ze stron internetowych.

Amplituner i karte dzwiękową chcę sprawi sobie za pare miesięcy (napewno przed wielkanocą). Dlatego też wpierw chciałbym same głośniki ale z myślą o amplitunerze :)

Sam znalazłem głośniki philipsa MMS460 5.1 ale cena to około 400 zł (w vobisie 449). Opłaca się? Oraz Amplituner SAMSUNG AV R 620 około 500 zł.

A może zamiast ampli dorzuci do głośników i kupic Logitechy Z550?

Byłbym wdzięczny za pomoc;)
 
Ostatnia edycja:

Shagohad

New member
Bez reklam
Ja na twoim miejscu kupilbym juz te Logitech'y i nie cudowal :], bo po co Ci zestaw glosnikow komputerowych i do tego jeszcze ampli ???
:hmm:
 
Do góry