Jakie głośniki 5.1 + ampli do 5tys

ganire

New member
Witam, co polecacie w tym predziale cenowym?? Słuchałem Wharfedale Diamond 10.6 w połączeniu z HK255 i Denonem i ładnie to brzmiało. ALe przynam szczerze że poza Jamo S606 nic więcej nie słuchałem, przed Świętami jest teraz trudno o odsłuchy w Marketach. Zastanawiam się tylko czemu te Diamondy mają taką małą skuteczność 88dB w porównaniu do konkurencji z tego przedziału cenowego (np JBL mają sporo więszką) i czy jest ona taka ważna przy budowaniu brzmienia, czy to tylko chodzi o robienie większego hałasu. Zestaw będzie służył w większości do muzyki, ale też do kina domowego. Wielkość pokoju 20m2. Ma ktoś te Diamondy i jest zadowolony, czy też coś lepszego polecicie w tej cenie?
 

ganire

New member
Sam nie wiem, ale raczej z przewagą muzyki 60/40. Muzyka typu Pink Floyd, Genesis, Marillion, od czasu do czasu żona puści Krajewskiego z Piaskiem,Skaldowie itp.
 

damian820927

New member
Bez reklam
Świetnie by zagrał zestaw Monitor Audio BR6 set 5.1 był swego czasu w RTVMAX.pl z 5 letnią gwarancją, ale widzę że już zszedł możesz ich zapytać mailowo czy jeszcze będą mieli w takiej cenie bo była rewelacyjna za zestaw 5.1 4999,-
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
masz dobre środki na dobry sprzęt do takich potrzeb .
Extra muzyczka .
Myślę że będziesz oczarowany jakością dźwięku :
Martantz 5005 + KEF C7 lub MA BR
Harman 255 + Cinema Pack JBL
Pioneer 1020 + Jamo 608
Pioneer
 

badyl1

New member
masz dobre środki na dobry sprzęt do takich potrzeb .
Extra muzyczka .
Myślę że będziesz oczarowany jakością dźwięku :
Martantz 5005 + KEF C7 lub MA BR
Harman 255 + Cinema Pack JBL
Pioneer 1020 + Jamo 608
Pioneer
Ten zestaw z Marantzem 5005 + MA Br do 5 tys to chyba bedzie ciezko znalesc
 

ganire

New member
Nie miałem gdzie posłuchać tych Tannoy ;/ Słuchalem ponownie JBL E80 z HArmanem 255 i Diamond 10.6 z Denonem, bardziej do mnie trafiły jednak te Diamondy i juz zamowiłem. Wyszło w zestawie z Denonem 1911 i Diamond 10.6 5.1 - 5100PLN także w sumie się zmieściłem w budżecie. Dzięki za komentarze Wasze i pomoc. Pozdrawiam
 
Do góry