Jakie dvd z hdmi, dvd-audio i sacd

masaj007

New member
Chłopie co ty gadasz? Gdzie ja porównałem Sonusy i Wharfedale? Zarzucieś mi, że nie słuchałem dobrego zestawu to ci napisałem co ostatnio słuchałem.
Gdzie widzisz, ze napędzały te zestawy amplitunery za 2,000zł? Poza tym co ty gadasz, ze gdzieś napisałem że amplituner i wzmacniacz z tej samej kategorii zagrają tak samo?
Chcesz coś udowodnić ale nie masz argumentów i słąbo ci idzie.
Tak przy okazji nie ma czegoś takiego jak AE Hyperion tylko AA Hyperion III.
Obiecuje ci, ze zrobie test tego Samsunga i odtwarzacza cd i zobaczymy jak zagra
Edycja:Na tym samym odsłuchu oglądałem pokaz możliwości odtwarzacza Blue-Ray Samsunga ale zaraz napiszesz, ze mi się przywidziało
 
Ostatnia edycja:

absolus12

New member
Jak nie chcesz prównywać to po co piszesz że kino domowe na sonus faber zagra lepiej od stereo wharfedale? porównanie bez sensu. Pisząc że słuchałeś zestwawu kina sonus z onkyo tylko potwierdziłeś to o czym mówię - czy to jest prawdziwe stereo, czy "prawie" stereo

Chłopie ja nie napisałem, że zestwy których słuchałeś napędzały amplitunery za 2000PLN -czytaj uważniej!

Jakbyś chciał wiedzieć AE Hyperion jest na rynku od dawna a obecna jego wersja ma oznaczenie III, logiczne jest że wcześniej byłu I i II.

Ja niczego nie zamierzam tobie udowadniać ani argumentować, jakbyś słuchał to byś wiedział o czym mówię

Chętnie zobaczę twoje porównanie sansunga i cdplayera, czekam z niecierpliwością.
 

masaj007

New member
Nie porównywałem jednego zestawu do drugiego bo i po co? Zestaw z Wharfedalami to tez było kino domowe ale nie widzę problemu aby włączyć stereo. Nigdzie nie pisałem, że to stereo po prostu ciebie pytałem co znaczy dobre stereo.
Wyskoczyłeś z tym amplitunerem za 2000zł jak Filip z konopii nie wiem do czego to przypiąć.
Jakbyś chciał wiedzieć to firma nawywa się Audio Academy czyli AA a nie AE. Obecie produkowany model to 3 generacja. Zdaje sobie sprawę, że były inne.
Ja naprawde nie chcę się kłócić ;)
Postaram się to zrobić jak najszybciej będę mógł. Za konkurentów Samsunga może posłużyć CA 340C+A?
 

absolus12

New member
Fajnie by było jakby udało ci się sprawdzić jeszcze denona 1730, niezłe dvd ze skalerem do 720 i 1080i po HDMI za niecałe 700PLN.
Ja i tak oprócz dvd zamirzam kupić cdplayera:) do stereo

Może ktoś na form miał styczność z denonem 1730 i opisze swoje wrażenia
Pozdrawiam
 

masaj007

New member
Niestety dystrybutor Denona jest bardzo upierdliwy i jeszcze ani razu nie udało mi się z nimi dogadać. Mogę zebrać jeszcze parę dvd i zrobić test tylko audio bo na obrazie i TV to się znam tak samo jak na robieniu na drutach
 
Do góry