Jakie DVD do 300zł.

broda1725

New member
Bez reklam
Witam jakie dvd polecacie do Divx`a tak żeby ładnie skalował sobie do 16/9 ucinał sobie pasy czarne i dopasowywał, ojca dvd tak potrafi na divxach (Korr 9907) moja Wiwka 138 nie czasem nawet mam paski po 1cm po bokach, nawet jak przestawie w ustawieniach 16/9.
 

broda1725

New member
Bez reklam
Kiki co do tego Belwooda to czytałem że przy nie zbyt skaluje samemu filmy divx do 16/9 tak jak Korr 9907 co do Pioneera to nie wiem nic na temat tego dvd jak możesz to rozwiń Kiki czy ładnie skaluje divxy i czy daje im rade?
 

moharp

New member
Jak byś powiedział do 200 zł to można kupować produkty niskiej jakości chociaż skuteczne tj. Wiwa, Korr, Bellwood, Manta ale powiedziałeś 300 a więc kup Philipsa DVP-5980 z USB HDMI czyta chyba wszystko.
 

broda1725

New member
Bez reklam
moharp napisał:
Jak byś powiedział do 200 zł to można kupować produkty niskiej jakości chociaż skuteczne tj. Wiwa, Korr, Bellwood, Manta ale powiedziałeś 300 a więc kup Philipsa DVP-5980 z USB HDMI czyta chyba wszystko.
Mam wiwe 138 i mnie już wkurza jakość odtwarzanych divxów brak reakcji na przestawienie w ustawieniach 4:3 czy 16:9 muszę rozszerzać ręcznie w tv. U ojca na Korrku jest wszystko w porządku.
 
Do góry