Jakie ampi, dvd i głośniki do max 3000 zł

jestmeksyk

New member
Witam

Na wstępie chciałbym się przywitać z wszystkimi ogarniętymi bardzo dobrze w tym temacie. Czytałem jeszcze wasze forum nim się zarejestrowałem gdyż chciałbym kupić jakieś kino domowe maksymalnie do 3000 zł. Łaziłem po swoim mieście, lecz wszędzie tam gdzie dobry aplituner to już z głośnikami gorzej.

Na oku mam apli ONKYO HTX 304 i Dvd 406, albo coś innego co polecicie. Jedyne co chciałbym aby miał 3 wejscia i 1 wyjscie HDMI i odtwarzacz DVD tez z HDMI. Może ewentualnie być jeszcze USB, ale z tego co widziałem to praktycznie każdy zestaw oglądany miał już usb. Chciałbym pod to podpiąć 32 cala panasonica viera hd i telewizję N. Pokój to typowy kwadrat 5,5 na 5,5

Wszystkie te kina bardzo dobrze wyglądają, ale z system głośnikowym już gorzej dlatego pytam was znawców co kupić aby być w pełni zadowolonym (ampli,dvd i głośniki 5.0), mieszkam w małym mieście nie mam możliwości odsłuchu lepszych partii głośnikowych jak quadral czy jamo.

Doradzcie coś :)

pozdrawiam,
miłego dnia
 
Ostatnia edycja:

jestmeksyk

New member
nawet ładna propozycja i ładna nawet cena za cały taki zestaw.

a co myślicie jeszcze nad denon 1509, pioneer dv 410 i QQ 500

albo pioneer vsx-819 + dvd dv-410 i do tego QQ 5000? bo na jamo 606(chyba ze 506), które każdy poleca mnie raczej nie stać :(
 
Ostatnia edycja:

jestmeksyk

New member
w sumie sprzęt kupuje na spółkę z Tata, i czytaliśmy ze onkyo się grzeją a na tym punkcie troszkę jesteśmy przewrażliwieni :) czy jest tak faktycznie?

a co to jest ten Faroudja 1080p Video Scaler? bo widze ze onkyo 507 tego nie posiada i czy faktycznie warto mieć taki skaler w ampli :)? i czy warto doplacić
 
Ostatnia edycja:

krisder

New member
Bez reklam
Tymi skalerami w amplitunerze to zbytnio bym się podniecał. O wiele lepsze skalery posiadają odtwarzacze dvd i bd oraz telewizory.

Tymi skalerami w amplitunerze to zbytnio bym się podniecał. O wiele lepsze skalery posiadają odtwarzacze dvd i bd oraz telewizory.
Onkyo grzeją ale nie powoduje to wyłączania sprzętu, przestałem go macać i niczym się nie przejmuję.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry