Jakie 42" do sportu (p.nożna) do 2,5k ?

samian

New member
Witam.
Mam pytanie, czy można w tej chwili kupić jakieś sensowne 42 cale do 2500 tys, które pozwoliło by oglądać relacje sportowe (głównie p.nożna) bez "przycinek" czy "zrywania" obrazu? Nie zależy mi na funkcjach 3D, a głównie na płynności obrazu w dynamicznych scenach. TV będzie zamocowany na uchwycie do ściany.

Przeglądając forum i biorąc pod uwagę stosunek jakości do ceny, Panasonic 42AS600 byłby ok, jednakże po recenzji użytkownika Nazgul09 na temat modelu 640 oraz 650 ( www hdtv.com.pl/forum/1057882-post8.html ), w której narzeka na przycinanie obrazu podczas oglądania meczu piłkarskiego sprawa wyboru TV trochę się skomplikowała.
Jestem po kilkugodzinnym maratonie po marketach i od razu powiem, że nie do końca odpowiada mi obudowa w nowych LG bodajże z serii 650 lub 670 gdzie jest mega cienka ramka i "nie zachodzi" na front matrycy, że tak to ujmę. W seriach 630, jak dobrze pamiętam takiego czegoś nie było, ale nie wiem czy ten model nadaje się do moich "zastosowań".
Samsungi ze względu na 40" wolałbym ominąć, a 48" już trochę po za budżetem.
Sony, z tego co wyczytałem, też nie za bardzo się nadaje jeśli mówimy o matrycach poniżej 50", więc już sam nie wiem.
Jeśli jest coś innego wartego zakupu, to prosiłbym o poradę.
Z góry dzięki za pomoc.
 
Do góry