jakie 37 cali jako monitor komputerowy?

yaro29

New member
witam wszystkich na forum.

jak wszyscy inni mam problem z wyborem LCD. przeszukalem juz dziesiatki watkow ale nie znalazalem jednoznacznej dla siebie odpowiedzi. oropz szulam lcd ktory bedzie w 90% stanowił duzy monitor komputerowy. czyli zalezałoby mi aby pod tym kątem spisywał sie najlepiej. nie chodzi o gry ale np alpikacje biurowe serfowanie po sieci (oczywiscie wszystko z odpowiedniej odległosci). do filmow mam ekrat + projektor ale pewnie i tu czasem na tw puszcze sobie cos dla odmiany lub tez zagram w jakaś gre.


znalazlem taki modele gdyz obecnie jestem w UK i bazuje na modelach tu dostepnych i tutejszych cenach. czy mozecie polecic cso z tych 3 modeli lub cos innego z 37 cali?? ZAZNACZAM ZE W WIEKSZOSCI CZASU BEDZIE SLUZYL JAKO ALA MONITOR KOMPUTEROWY.
czy z tych modeli odczuje zauwazalna roznice w jakosci obrazu oraz powiodzmy czytelnosci czcionek z ineternetu. czy roznica 200 funtow jest w tym przypadku racjonalnym wydatkiem??

Z gory dziekuje za wszelki sugestie.
Pozdr.
jarek

Toshiba REGZA 37WL66Z najdroższy 950 funtow


Toshiba 37WL58 tanszy 915 funtow


Toshiba Stasia 37WL56P 750 funtow



 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
każdy Full HD
37 Sharp Ge 1
37 Sharp XD1 - jak wejdzie
37 Philips 9830
37 Amoi
42 Xd1 Sharp

A z wersjii niższej rozdzielczości -
37 Loewe Xelos
37 LB 1 Sharp
37 Samsung R 72 / 71
40 N 71 Samsung
-----------------
pozdrawiam
 

yaro29

New member
kiki napisał:
witam
każdy Full HD
37 Sharp Ge 1
37 Sharp XD1 - jak wejdzie
37 Philips 9830
37 Amoi
42 Xd1 Sharp

A z wersjii niższej rozdzielczości -
37 Loewe Xelos
37 LB 1 Sharp
37 Samsung R 72 / 71
40 N 71 Samsung
-----------------
pozdrawiam
trche nie rozumiem odpowiedzi :(
a jak bys sie odniósł do mojego zapytania i samej roznicy cenowej w/w modeli, czy warto doplacac 200 funtow czy bedzie odczywalna?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
rozumiem że to jest Twoje pytanie również ???




yaro29 napisał:
witam wszystkich na forum.

jak wszyscy inni mam problem z wyborem LCD. przeszukalem juz dziesiatki watkow ale nie znalazalem jednoznacznej dla siebie odpowiedzi. oropz szulam lcd ktory bedzie w 90% stanowił duzy monitor komputerowy. czyli zalezałoby mi aby pod tym kątem spisywał sie najlepiej. nie chodzi o gry ale np alpikacje biurowe serfowanie po sieci (oczywiscie wszystko z odpowiedniej odległosci). do filmow mam ekrat + projektor ale pewnie i tu czasem na tw puszcze sobie cos dla odmiany lub tez zagram w jakaś gre.


znalazlem taki modele gdyz obecnie jestem w UK i bazuje na modelach tu dostepnych i tutejszych cenach. czy mozecie polecic cso z tych 3 modeli lub cos innego z 37 cali?? ZAZNACZAM ZE W WIEKSZOSCI CZASU BEDZIE SLUZYL JAKO ALA MONITOR KOMPUTEROWY.
czy z tych modeli odczuje zauwazalna roznice w jakosci obrazu oraz powiodzmy czytelnosci czcionek z ineternetu. czy roznica 200 funtow jest w tym przypadku racjonalnym wydatkiem??

Z gory dziekuje za wszelki sugestie.
Pozdr.
jarek

Toshiba REGZA 37WL66Z najdroższy 950 funtow


Toshiba 37WL58 tanszy 915 funtow


Toshiba Stasia 37WL56P 750 funtow



 
Do góry