Jaki zestaw?

qpytko

New member
Witam! Mam pytanie - jaki byście polecili zestawik do TV LG 42PT81, chodzi mi o ampli - kwotowo ok. 1200 (co powiecie o ONKYO TX-SR 505) i zestaw kolum - kw. ok. 1500? Dodaję, iż DVD Pionier DV-490V i tuner CP Samsung DSB-S305G ale za pół roku zmieniam na N!!! Pomóżcie:confused:
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Napisz czego słuchasz, jakie proporcie muzyka/kino oraz jaka jest wielkość pomieszczenia.

ArtS :)
 

qpytko

New member
Witam! Zestawik potrzebny głównie do filmów 90%, muzyka 10%! Pokój to 20m kw.! Z muzyki ogólnie prawie wszystko! Pora odlądania to głównie wieczór i noc - 90%!
 

MJot

Member
w tej cenie polecam ampli Onkyo 505 i Quadral Quintas 500, a jak sprzedawca będzie elestyczny, to może uda Ci się kupić Tannoy F3+F1+FC (mam nadzieję, że nie pomyliłem oznaczeń)
 

scorpio

Klub HDTV.com.pl
VIP
Darowałbym sobie kode,kiedyś dawno dawno temu...też o nich myślałem tylko o modelu 686,naszczęście trafiłem na to forum-najpierw poczytałem póżniej posłuchałem i w końcu rozumu i troszkę wiedzy nabrałem.Odradzam kodę QQ500 jest rozsądnym wyborem;) do TX-SR505. F3+fr+fc -niemam porównania,niesłyszałem.
 

qpytko

New member
Odświeżam! Czekam na wasze opinie! Czy zgadzacie się ze SCORPIO? A jaki byście dali do zestawu QQ500 subwoofer, nie może być za drogi bo budżet nie wydoła!!! Czy będzie dobry dźwięk bez suba?
 
Ostatnia edycja:
Do góry