Jaki Zestaw Kina wybrac

Greg55

New member
Chce kupic zestaw, proszę o radę
Amplituner: Yamaha RXV861 lub RXV663 - który lepszy czym się różnią
DVD S 661
Kolumny: JBL ES PAck lub JBL CINE Pack - które lepsze
lub drugi zestaw
HK 155/29, HK255/29 i HK 247/27 - zestaw głosników jak wyżej
III zestaw
DENON 1908 DVD 1940 głosniki dali concept
Zestaw bedzie uzywany w pokoju 25m2 i używany będzie Filmy(60%) muzyka (40%) - głównie rock, pop. Będzie współpracował z LCD Samsung 46le656
Czekam na porady
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie będę oryginalny ale do Twoich potrzeb wybierałbym HK 255+ Kol JBL ES.
Wiele , oj wiele osób którze w tej klasie zdecydowali się na zestaw są bardzo zadowoleni.
O szczegóły i ceny pytaj Blackninja na priw.
 

RAV.

New member
Zestaw kina domowego

Cześć. Prośba o opinie. Tak jak wcześniej pisałem mam mały pokój ok. 15 m kwadratowych i bardzo mało miejsca, z tego względu nie mam gdzie postawić kolumn podłogowych (choć bym nie wiem jak kombinował), a chciałem kupić JBL Northridge Cinema Pack. Nie zależy mi za bardzo na mocy, tylko na jakości - oczywiście w granicach rozsądku (kasa). Zestaw będzie służył w 60% do filmów i w 40% do słuchania muzyki. Nie chciałem kupować żadnych plastikowych głośników, choć na początku zastanawiałem się nad H/K HKTS 11 BQ (ale nie spacjalnie grają). Po długich i cięzkich kombinacjach wymyśliłem sobie następujący zestaw:
- H/K AVR 255;
- na przód 2 x ES30;
- centralnie ES 25C;
- na tył 2 x ES 20;
- sub ES 150P.
Będe bardzo wdzięczny za opinie i propozycję jakiejś alternatywy.
 

broda1725

New member
Bez reklam
Ja bym na przód dał coś większego. Np. ES 80. Ale ze względu małego miejsca lepszej alternatywy nie znajdziesz. Chyba że po prostu jakieś mniejsze kolumny przednie np. takie jak z QQ500.
 
Ostatnia edycja:

RAV.

New member
Kd

Fajny zestaw do kina - super. A muzyki to już na tym nie posłucham? ES20 chcę powiesić na ścianie na vogelsach. Jaka jest różnica między ES 20 a ES 10 poza wyglądem? I jeszcze jedno Harman 255 czy Onkyo 705?
 

Greg55

New member
Jednak chyba wybiorę aplituner Yamahę RX-V663, ale mam propozycję kupienia za dopłatą Yamahę RX-V863. Czy ktoś wie jaka jest różnica tych amplitunerów i czy warto dopłacac 500 zł do RX-V863
 

Greg55

New member
Yamaha RX-V663 - 1600 zł
Yamaha RX-V 863 - 2300 zł
W sumie róznica jest 700 zł ale jak kupie w zestawie z DVD i kolumnami to róznica wyniesie 500 zł.
500 zł roznicy czy warto a będzie chodził z DVD yamahy 1800 i kolumnami JBL ES PACK.
Ogólnie za cały zestaw mam zapłacic z 863 - 7500 zł, z 663 - 7000 zł
 
Ostatnia edycja:
Do góry