jaki zamiennik UE55D6500 z 3d Full HD

_WarLock_

New member
Jako, ze wyszla sprawa nie dzialania 3d Full HD w serii D6xxx to jakich odpowiednikow szukac obecnie na rynku w podobnej cenie z podobna funkcjonalnoscia i 3d full HD ?

BARDZO prosze o pomoc (bo juz naprawde sie mega naczytalem i nie mam pojecia co wybrac ;((( )
 

_WarLock_

New member
ok ale D7000 jest juz sporo drozszy :-(

D6500 kosztuje obecnie 5800zl a D7000 - 7600zl.
Ja chcialem sie zamknac w 6000zl.

(troche czytalem o Sony,LG i plazmach Panasonica ... Sharp i Toshiba jest wciaz zagadka
przy plazmach problem, ze mam w dzien troche sloneczka, a plazmy maja szybe :( ... choc jeszcze wciaz ich nie wyeliminowalem w swoich wyborach)

Czy 55LW570s to bedzie odpowiednik z 3d Full HD tylko pasywnym 3d ?
 
Ostatnia edycja:

barteknowack

New member
Bez reklam
Czy 55LW570s to bedzie odpowiednik z 3d Full HD tylko pasywnym 3d ?

niet, telewizory 570s także nie mają full hd, choć mają lepiej niż na samsungach z serii d (prawe oko), no i obraz jaśniejszy to może więcej szczegółów zobaczysz niż na aktywach :smile:

fullhd mają LG serii 650 (tworzone dzięki interpolacji) ;)
 

Soryu

New member
Bez reklam
ok ale D7000 jest juz sporo drozszy :-(

D6500 kosztuje obecnie 5800zl a D7000 - 7600zl.
Ja chcialem sie zamknac w 6000zl.

(troche czytalem o Sony,LG i plazmach Panasonica ... Sharp i Toshiba jest wciaz zagadka
przy plazmach problem, ze mam w dzien troche sloneczka, a plazmy maja szybe :( ... choc jeszcze wciaz ich nie wyeliminowalem w swoich wyborach)

Czy 55LW570s to bedzie odpowiednik z 3d Full HD tylko pasywnym 3d ?

Czytanie czytaniem, ale może się okazać, że 3d pasywne w lw4500/5500/570, mimo, że "nie-full-hd", będzie Tobie bardziej pasowało (lepiej wyglądało/lepiej się oglądało...), więc lepiej najpierw sprawdzić jak to działa w praktyce. LG ma BARDZO fajne 3d pasywne.
 

_WarLock_

New member
W sumie zrobilem porownanie i wyszedl mi Samsung ... niestety odpadl przez brak Full HD 3D (zalacznik) ...
Bylem w sklepie ogladac i LG odpadl - aktywny obraz bardziej mi sie podoba.

Dlatego obecnie mysle o Sharpie, Panasonicu lub Sony.
Nie chcialbym musiec dokupowac osobnego BR zeby odtworzyc raz na rok Avatara 3D SBS z mkv ... dlatego super jakby TV mial funkcje mkv - niestety nie udalo mi sie uzyskac odpowiedzi na to pytanie dla modeli Sharpa i Panasa.

Moze ktos cos doda do mojego porownania na co nie zwrocilem uwagi.
 

Attachments

  • Porownanie_TV.zip
    11,8 KB · Wyś: 54

tdx

New member
Bez reklam
ta tabelka to taka o Ci powiem... (częstotliwość i zużycie prądu w LG)

Tak czy owak, w dalszym ciągu wynika że najlepszy model to D6500. (mimo tego nieszczęsnego 3D)
 

_WarLock_

New member
@tdx: ale czemu ... bede bardzo wdzieczny za jakies argumenty (np. contra Sharp polecany przez KiKiego)

@KiKi: bardzo Cie prosze o info czy ten sharp odtwarza mkv SBS ? ;)
 
Do góry