Jaki wzmacniacz stereo + cd do dali zensor 5 używany

SDman

Banned
Czy Nad c316 po radzi sobie z Zensor 5? czy będzie trochę za słaby do nich?

Witam,
ostatnio testowałem 316BEE
Synergia NAD`a 316 z B&W 685 S2 jest ogromna zagrał sporo lepiej od droższego brata C326BEE.
Uwaga zagrał lepiej również od Moon`a 220i, nie dla tego, że Moon jest gorszy ale zwyczajnie za mocno pompuje na tanie kolumny i je obnaża.
Wziąłem go do domu (testy dla kolegi) i cóż czar prysnął, moje Spendory S1 ledwo ruszył - dźwięk kiepściutki.
Nie mogłem aż uwierzyć ale to ta sama sztuka słuchana parę godzin wcześniej w salonie.
Więc dopasowanie kolumn do niego jest mega ważne.

Przy aktualnych cenach Nad-a warto dołożyć do wyższego modelu.

Nie warto do 326BEE, warto natomiast do 356BEE to inna liga w Nadzie.

Pozdr.
 
Ostatnia edycja:

SDman

Banned
Czyli 316 jest lepszy niż 326?

Według bardzo wielu osób i oczywiście mnie TAK.
Ma większy oddech, jest bardziej muzykalny -różnicę włożyłbym w kable.
326 może jest lepiej wyposażony, nie sprawdzałem tego.
Skok jakościowy zapewni 356 chociaż nie koniecznie na tych samych kolumnach.

Pozdr.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
A ja mam zupełnie inne zdanie. Porównywalem C316 i C326 na Oli 40 i Paradigm Monitor Mini oraz 7v.7. Za każdym razem wygrywał c326. W c316 mialem wrażenie że slyszę takie "ziarno", co do mocy to nie miałem zastrzeżen ale słuchalem na rozsądnym poziomie głośności. Gdyby c316 był lepszy, to po co ludzie by dopłacali i kupowali wyższy model?
 

SDman

Banned
A ja mam zupełnie inne zdanie. Porównywalem C316 i C326 na Oli 40 i Paradigm Monitor Mini oraz 7v.7. Za każdym razem wygrywał c326. W c316 mialem wrażenie że slyszę takie "ziarno", co do mocy to nie miałem zastrzeżen ale słuchalem na rozsądnym poziomie głośności. Gdyby c316 był lepszy, to po co ludzie by dopłacali i kupowali wyższy model?

Witam,
kłania się dopasowanie kolumn, jak wcześniej pisałem 316 z moimi w ogóle nie grała.
2 salony w Łodzi ifiH-poT i12Q potwierdzą większą muzykalność, głębie 316 "0 ziarna" no ale nasze gusta -nasz słuch :eek:k: .

Pozdr.
 
Do góry