Jaki wybrac telewizor 55/65 cali?

luki82b

Member
Jak wypada TCL 825 vs Lg bx , różnice w obrazie są znacząco lepsze w oledzi czy dla przeciętnej osoby niezauważalne i jak z bolączkami (banding dse,clouding,martwe pixele, zafarb?Druga sprawa czy z TCL trzeba się obchodzić jak z jajkiem jak to w przypadku oleda jest wskazane. Obecnie użytkuje Sony 55w815b i wydaje mi się że TCL wypadnie względem niego dużo lepiej, prawda ?
 
Ostatnia edycja:

luki82b

Member
Może ktoś również się wypowiedzieć na temat szeroko wspominanych 7 zabezpieczeniach oleda ? Co będzie trzeba wykonać w trakcie oglądania bo muszę rozważyć czy będzie to mi i domownikom pasować.
 

SDman

Banned
Zmiany kanałów , treści z logo (reklamy mogą nie wystarczać) jak długi materiał na Ewa E. dokument na TVN 24 trzeba zoom`ować aby zniwelować pasek info.
TCL C825 to zwykły LCD z mniejszymi diodami LED -używasz jak chcesz i ile chcesz.
 

luki82b

Member
Zbliżony jakościowo jak również cenowo LCD do Lg 65bx to który obecnie ? Potrzebuje Hdmi 2.1, eArc i wyszukać producenta i egzemplarz z brakiem bandingu,cloudingu,dse,martwych pixeli. Odtwarzane głównie apk. Netflix,HBO,Apple tv,NBA / XSX+ tv sat. Miałem przesłaną propozycje od Kikiego na LgBX i sam również mocno brałem pod uwagę BX/CX jednakże pozostali domownicy mogą nie obchodzić sie z nim w sposób wymieniony wyżej.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Starych nie ma i nie będzie.Są już 55C12 w specjalnej ofercie.
Masz teraz za 4999 zł z pakietem.
 
Ostatnia edycja:
Do góry