Jaki wybrać telewizor 3D???

moscik

New member
Witam zastanawiam się nad kupnem telewizora Samsung UE40D6750 lub Samsung UE40D6500. Który byscie polecili??? Mam na telewizor ok 3500zl. Telewizja N. Chciałbym zakupić telewizor który byłby na topie w dzisiejszych dniach, aby miał 3D które w pełni bedzie widoczne itp. Prosze o wszelakie opinie i z góry serdecznie za nie dziekuje. Pozdrawiam
 

moscik

New member
Nie podoba mi sie wizualnie sharp. Telewizor musi miec wyglad i dlatego najbardziej podoba mi sie samsung. Co o nim sadzicie???prosze o opinie
 

plejak

Banned
Chciałbym zakupić telewizor który byłby na topie w dzisiejszych dniach,pisze kolega Moscik.

Edge led nigdy nie był i nie będzie topowym tv ani w tych dniach ani w przyszłych tym bardziej.
A te które wybrałeś to stara seria 6 bez full Hd w 3D.
 

Podpucha

New member
Chciałbym zakupić telewizor który byłby na topie w dzisiejszych dniach,pisze kolega Moscik.

Edge led nigdy nie był i nie będzie topowym tv ani w tych dniach ani w przyszłych tym bardziej.
A te które wybrałeś to stara seria 6 bez full Hd w 3D.


Ja nie narzekam bo przy dobrym sygnale praktycznie w samsungu d8000 to wogole nie przeszkadza ze to jest tylko krawedziowe podswietlanie.
 

moscik

New member
Kolego plejak wiem że nie ma FullHD w 3D ale powiedz szczerze czy bedzie faktycznie widać brak tego fullHD w 3D jak bedą leciec jakieś filmy z Bluray lub na Nce???
 

barteknowack

New member
Bez reklam
Kolego plejak wiem że nie ma FullHD w 3D ale powiedz szczerze czy bedzie faktycznie widać brak tego fullHD w 3D jak bedą leciec jakieś filmy z Bluray lub na Nce???

Wiesz, jeśli masz już te 3500 na wydanie, to ja bym zrobił tak że kupiłbym S D7000, zapłacił te 3500 a resztę sumy rozłożył sobie na jakieś kilka łatwych rat.

Seria 6 samsungów nie jest zbyt godnym polecenia sprzętem, jeśli już to ten D6750...
 
Do góry