jaki wybrać soundbar 500-800zł

sebastianp

New member
Witam
chciałem zakupić soundbar do salonu w kwocie 500-800zl
Mam kilka na oku czy moglibyście pomóc mi w wyborze, który odrzucić napewno albo coś od siebie dodać. Kino domowe z amplitunerem i wieża nie wchodzi w grę. Przerabiałem już to:). Chce żeby było schludnie w slaonie i nie zajmowało za dużo miejsca. wiem że nie zagra to tak jak prawdziwe kino domowe al trzeba iśc na ustępstwa:)
A i chciałbym żeby miało subwoofer, może być wbudowany.
Mam telewizor sony i dekoder nc+ z wejściem na kabel optyczny.
patrze że większośc ma wejście optycznie i pewnie tak będzie trzeba podłaczyć? wystarczy kupić kabel i zamontować czy będzie trzeba coś ustawiać zmieniać? i coś czytałem że sądwa rodzaje kabla optycznego koncentryczny i jeszcze jakiś to który będzie lepszy.
Głośniki Soundbar BLAUPUNKT LS175 Bluetooth 120W (4855486430) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Soundbar Yamaha YAS-93 Kino Domowe Wysyłka Gratis (5574347579) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
ta yamaha fajna się wydaje
Sony HT-GT1 2.1 Soundbar Bluetooth NFC 260W GW FV (5615755780) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Soundbar Yamaha ATS-930 brat YAS-93 Wysyłka Gratis (5511123374) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Soundbar SAMSUNG HW-J450/EN (5612590264) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
ZESTAW SOUNDBAR SONY HT-CT80 BT 80W NFC NOWY (5570688688) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
PHILIPS HTL2160 SOUNDBAR + SUBWOOFER BT USB PILOT! (5353921971) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
http://allegro.pl/soundbar-z-bezprzewodowym-subwooferem-lg-nba3530a-i5621511327.html
czy nie warto dopłacać i brać philipsa najtańszego albo blaupunkta?
dzięki za odpowiedz, nie linczujcie mnie za mocno:) za niewiedzę
 
Ostatnia edycja:

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
~200euro detal, pierwsze fotki:

DSC_1651_zpso2uky9y2.jpg


DSC_1653_zpshbakf1rv.jpg


DSC_1654_zpscwwjjia1.jpg


DSC_1655_zpstfgyhkis.jpg
 

Disto

New member
Bez reklam
Mam telewizor sony i dekoder nc+ z wejściem na kabel optyczny.
Nie z wejściem a wyjściem!
W tej cenie trudno coś znależć, powiedzmy w mirę dobrego akustycznie.
Jak już to zaryzykuj coś z oddzielnym subem.
Ja bym stawial na tego LGika. Ma te trochę mocy więcej i dwa wejścia optyczne a to może się bardzo przydać.
 
Ostatnia edycja:

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Mocy ogromnej nie ma ale mnie osobiście zaskoczyła separacja instrumentów i przy tm czystość z jaką to coś wydaje dźwięki. Musi tam siedzieć jakiś DSP i sprytnie wybierać to co ma zagrać na pierwszym planie czysto i głośno, bo na wszystko to miejsca nie starczy :)
 

DrYry

New member
siemanko, podepnę się pod temat bo również poszukuje Soundbara, do tv Philips, wytypowałem 3 typy nie przekraczające 700 zł. bo na tyle mnie stać i to powinno mi wystarczyć, interesuje mnie jeszcze ten JBL Cinema SB100 co podałeś ninja ale on nie ma subwoofera, opisał byś bardziej ten sprzęt. cytat "Soundbar: 2x głośnik niskotonowy o śr. 3 cali; 2x głośnik wysokotonowy o śr. 1.5 cala " za bardzo nie rozumiem tego.

- Philips HTL2163
- Sony HT-CT60
- LG NB3540
 

koniapl

New member
Żeby nie zakładać osobnego tematu, pozwolę się podpiąć tu. Mój budżet jest troszkę większy ok. 1300-1500zł. Pytanie brzmi: brać JBL SB350 czy doskładać i kupić SB400? A może jeszcze inna opcja wchodzi w grę? Słuchałem SB400 i byłem miło zaskoczony. Odrazu wyjaśniam, że niestety nie mam możliwości postawienia jakiegokolwiek zestawu wzmacniacz + kolumny. Pokój 12m2 2,5m x 5m. Filmy 60% muza 40%, w gry nie gram.
 

Baltazar Gąbka

New member
Bez reklam
Żeby nie zakładać osobnego tematu, pozwolę się podpiąć tu. Mój budżet jest troszkę większy ok. 1300-1500zł. Pytanie brzmi: brać JBL SB350 czy doskładać i kupić SB400? A może jeszcze inna opcja wchodzi w grę? Słuchałem SB400 i byłem miło zaskoczony. Odrazu wyjaśniam, że niestety nie mam możliwości postawienia jakiegokolwiek zestawu wzmacniacz + kolumny. Pokój 12m2 2,5m x 5m. Filmy 60% muza 40%, w gry nie gram.
Idź w to co już słuchałeś, podpytaj blackninja jak chodzi o pewny zakup i dobre ceny.
Ja, to co ty mogę napisać o SB350, słuchałem i bardzo pozytywnie mnie zaskoczył.
 

DrYry

New member
mała aktualizacja wytypowałem 3 tyt JBL SB100 którego w chwili obecnej nie mogę przetestować bo u mnie w mieście jego nie ma ale znalazłem w mieście obok, jak się uda mi w tygodniu urwać z pracy pojadę i go przetestuje. Kolejny to już jak wspominałem sony HT - ct80 tego już testowałem fajnie gra. Ostatni to Yamaha YAS-93 ma fajną moc fajne rozwiązanie że ma wbudowany subofer, brak testu w promieniu 300 km. nigdzie go nie ma tylko przez neta. Co polecacie co było by najlepsze pod tv salon 20m z góry dziękuje
 
Do góry