Jaki wybrac LCD lub PLAZME juz sie gubie

redfoxiczek

New member
Witam

Musze w najbliższych dniach kupić LCD lub Plazme okolo 37"-42" Już nie wiem co wybrać Ogladałem Smasunga LE40S62, Samsunga LE37S81, SHARP 32WD1EC, Philipsa 42PFP5332 (plazma),Philipsa PFL3312,i inne .
Mysle koło 3000 zł moze 3500. Odległość od TV około 3,5 metra. Kabel zwykły sieci w bloku - Kablówka. Dobrze by było zeby był dostepny w sklepie w Szczecinie może znacie jakieś ciekawe sklepy. Zależy mi także by nie bylo smurzenia podczas meczów bo ten TV jest kuiony z myśla o euro 2008 :).
ps. Przepraszam jeśli temat powielilem ale dopiero wgryzam sie w temat TV i troche to dla mnie czarna magia.
Pozdrawiam Serdecznie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
plazma Panasonica 37 PV 80 - wytrzyma wszystkie Twoje potrzeby.
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=23023


prezentacja pomidorów i ich odzwierciedlenia zatkało nas na chwilę. Wydawało się głodni po ciężkim dniu pracy możemy sięgnąć ręką i pokroić je na kanapki. wow !!!
54fecf168a718442med.jpg


następne ujęcie i znów osłupienie - pomarańcze zapachniały w całym sklepie. Może dlatego że odzwierciedlenie było niesamowicie naturalne. Jedynie LCD Loewe podawało tak czystą strukturę jakości i kolorów.
506e7a8cc16c7b5dmed.jpg
 

redfoxiczek

New member
NO tak ale tak jak przeczytalem to przy odleglosci powyzej 3,5 metra ( a tyle gdzies mniejwiecej jest) powinno sie kupowac przynajmniej 40 42 cale 37 to wersja oszczednosciowa :). NIe ma zadnego 42" ktory by spelnial moje wymagania nie musi byc to plazma. I kolejne pytanie gdzie kupic w Szczecinie taka plazme. Macie jakies miejsca ciekawe ktos zna szczecin ?


Pozdrawiam.
 

redfoxiczek

New member
W sklepie takiego modelu jeszcze nie znalazlem czytalem opinie i mam dosepny w atrakcyjnej cenie
- Telewizor Plazmowy PHILIPS 42 PFP 5332
- TV LCD GRUNDIG 42-7750 FHD
- LCD TV Samsung LE40S62
Ktore z tych trzech byście polecali.
Osobiście mi najlepiej odpowiada PHILIPS.
Panasonica 42 PV 80 jest za drogi z tego co widze kosztuje prawie 4000 zl. Moze sie myle. Jakies sugestnie gdzie w Szczecnie mozna dostac cos ciekawego?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

redfoxiczek

New member
przy systemie ratalny nie wychodzi 3500 tylko okolo 4000 za ten TV :(. Musze znalesc jakis tanszy wyzej wymienilem jakie modele sa dostepne co o nich sadzicie ? Narazie sprawdzalem w sklepach typu real EURO AGD itp.
 

wader11

New member
redfoxiczek plazme Philipsa masz w Makro za 3100

przejdz się do Makro - były też dobre ceny na LG :) ale to już inna klasa. Tak jak napisał kiki PV80 będzie strzałem w 10 . Możesz sprawdzić LGPG6000 w Euro Rtv AGD ale to niestetyy już ponad twój budzet ( w sklepie 4300 - w necie od 3600). Dołóż trochę i bierz Panasonica - to sprzęt na lata i warto trochę przepękać . Dzisiaj nie ma w Szczecinie prądu więc na pewno zaoszczędzisz trochę :grin: .
Dodam że ta plazma Philipsa nie ma 100Hz co ma Panasonic- ale fakt jest tania. Leć do Makro :)
 
Ostatnia edycja:

qtinio

New member
Witajcie forumowicze.

Jestem kolejnym świeżakiem na tych stronach i znów powielam temat "co wybrać?". Wybaczcie mi to. ;)

Co polecicie do takich warunków?:

- pokój duży, jasny, okna z lewej strony, wychodzą na południowy-wschód
- odległość 4m
- sygnał Cyfra+
- programy różne - filmy, dokumenty, dość dużo sportu - głównie piłka nożna, wyścigi samochodowe
- budżet - najlepiej do 4 tys.

Zależy mi też, żeby był duży ekran. To co do tej pory tutaj znalazłem, spokojnie pozwala mi myśleć o 46-50".
Czy za mój budżet, znajdę coś przyzwoitego z takim ekranem?

Znalazłem też w takim sklepie http://www.maximedia.pl/ kilka pozycji (ale to nie musi być wiążące):
Plazma:
- Panasonic TH 50 PV7P
- Panasonic TH 50 PV70P
- LG 50 PC51

LCD:
- Sony KDL 46 S2530
- Sony KDL 46 S2510
- Philips 47 PFL 5522 (ale ten już sporo przekracza finanse)

Czekam na Wasze odpowiedzi.
Dzięki z góry za pomoc.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
nie za te pieniądze. Najwyżej podsuniesz się do ekranu pół metra - ale to już żaden kłopot.
Za to jakość Cię ucieszy zdecydowanie.
 

qtinio

New member
No tak, czytałem, że ta nowa matryca jest super.

To jeszcze Cię dopytam, o jakich pieniądzach należy mówić, gdybym chciał te 46, albo 50" ?
 
Do góry