Jaki wybrac ekran? Taga vs. Kauber?

Pauljunior

New member
Czesc,

Planuje w najblizszym czasie zakupic projektor Mitsubishi HC3800. Nie podjalem jeszcze ostatecznek decyzji odnosnie ekranu. Na chwile obecna mam do wyboru ekran elektryczny Matt Grey firmy Taga, lub o prawie 700zl drozszy elektryczny Matt Grey (model procine grey) firmy Kauber. Pytanie czy warto doplacac za Kaubera i czy jest widoczna roznica w jakosci?
Szerokosc ekranu to 235-240cm

Z gory dziekuje,
 

Pauljunior

New member
Jaka seria Kaubera? Generalnie warto, taga to rozwiązania budżetowe o dosłownie "losowej" jakości materiałów.

Dzięki za odpowiedź Tomatow. Z Kaubera mam do wyboru model ProCine Gray serii Blue Label.

Czy rzeczywiście zauważę różnicę w jakości obrazu przy takiej klasie projektora?

Dzięki,
 

koles009

New member
Jesli tylko masz mozliwosc w miare dobrze zaciemnic pomieszczenie w ktorym beda sie odbywaly projekcje to smialo mozesz brac Kauber'owski ekran z powierzchnia ProCineGrey.

osobiscie posiadam taki ekran, dokladnie z serii blue label 240cm przy podstawie i jestem wiecej niz zadowolony. moj projektor to Epson Tw-3500.
 

renim

New member
Ja kupiłem ekran ramowy kauber Wydałem za 3metrowy blisko 4000zł NIeststy w tym roku mamy spore upały Cały ekran na zakładkach jakie sa klejone się rozkleił. Nie polecam ekranów tej firmy Mam kłopot by go zdjąć ze ściany i zakleić Czyli naprawić Kiedy wysłałem email do firmy nie mam odzewu Olali sprawe doszczętnie Bardzo nie ładnie a tak się zachwalali kiedy szukałem ekranu w super jakości. Odradzam kupowanie ekranu Kauber.
 

hoze666

New member
Kupiłem ekran a po jakichś 4 miesiącach rozkleił się, dystrybutor nie odpowiada na maile, kontakt telefoniczny nie powoduje żadnego rozwiązania sprawy. Nie polecam dystrybutora SMAD Distribution, pan Michał był dość nieprzyjemny w rozmowie.
 

mateusz.jele

New member
Po strasznie marnym kontakcie z dystrybutorem Kaubera (wydawało mi się, że będzie to najlepsze rozwiązanie, okazało się niestety zdecydowanie inaczej), wybrałem jednak Tagę. Zakup bardzo udany, ekran bardzo fajny, kontakt doskonały.
 
Do góry