Jaki wybrać amplituner i odtwarzarz DVD do Tannoy Sensys DC

robi007

New member
Serdecznie wszystkich witam.
Jestem w trakcie wymiany amplitunera, bo swój dotychczasowy Onkyo TX-SR 501E sprzedałem. Potrzebuję kupić jakiegoś porządnego ampli w cenie max do 3500zł. Miałby on grać w zestawieniu z moimi Tannoyami Sensys DC2, DC1 i DCC, których narazie nie mam zamiaru się pozbywać (na onkyo sprawowały się wyśmienicie). Moje preferencje to 60% muzyka (przeważnie spokojny rock i klasyka) i 40% KD. Ampli musi napędzić ww. kolumny w pokoju 30m2.
Co byście mi mogli polecić (przyszłościowego), żebym nie musiał za jakiś czas znowu wymieniać sprzętu. Wstępnie myślałem nad Onkyo TS-XR 804E lub Denon AVR-2807.
Który z odtwarzaczy DVD wybrać Onkyo DV-SP 504 czy Denon DVD-1930. Czy możecie polecić jeszcze jakiś inny w cenie do 1500zł.
 

NIAKANIAKA

New member
witam ja na twoim miejscu zostaklbym przy onkyo oczywiscie wyzszy model,nie moge ci wiecej doradzic bo sam mam ten sam problem ale nikt nic nie odpowiedzial:) ja posiadam onkyo 703 i jestem w trakcie kupna kolumn i wlasnie myslalem o tannoy dc2 moglbys mi powiedziec jak one graja u ciebie z tym onkyo ktore masz bymbyl bardzo wdzieczny nara
 
Do góry