Jaki wybór.

kamil88pl

Member
Witam szukam tv do 5000zł. Celuję w 65 cali. Tv będzie stał w salonie, użytkowany będzie w dzień do kablówki, w weekendy dużo piłki nożnej, mały jakieś bajki na youtubie. Wieczorami netflix, hbo, prime. Ze 2 razy w miesiącu granie na ps4. Teraz mam samsunga 32 cale, więc podejrzewam, że przesiadka będzie gruba. Mam na oku takie opcje:
-tcl65c845 4999zł
  • tcl65c745 3999 zł
  • phillipspus8818 ale ten nie ma googla i aplikacji hbo player.
Co byście doradzili ten pierwszy, czy ten drugi i do tego jakiś soundbar z subbuferem? Czy wogóle jakiś tańszyblcd tlc i lepszy soundbar? Lubię raz na jakiś czas odpalić wieczorkiem dobry film z hbo czy appla i chciałbym poczuć dźwięk dolby atmos. Jak myślicie brać tego tlc65c845? Dobry ma dźwięk, czy tego tlc65c745 i dokupić zestaw grający? Pomózcie. Duża różnica jest między tymi modelami?
 

kamil88pl

Member
Ok doczytałem, że ma aplikacje. Pytanie do was użytkowników co lepiej wybrać. Tańszy tv i dokupić soundbar czy przeznaczyć całość na kupno tv. Czy z samego tv wieczorem przy filmie z netflixa z dolby atmos też będzie spoko efekt? Głównie tv będzie użytkowany w dzień do multimedii, mały jakieś swoje bajki na pulsie i yt. Ja wieczorem streaming. Okazjonalnie jakieś granie na ps4 z ziomeczkami w fife lub ufc. No i w weekendy dużo piłki nożnej.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Z tych dwóch wybrałby Philipsa 65PUS8818 do Twoich potrzeb.
Masz dla członków forum obydwa w specjalnej ofercie dodatkowo z pakietem.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sorry - zrozumiałem że wybrałeś jednak te tańsze.
Tak, masz rację - ten TCL mini led 65C845 - jest zdecydowanie lepszy.
To zresztą inna półka
Jest dla członków forum w specjalnej ofercie z dodatkowym pakietem, podobnie jak pozostałe wymienione modele.
 

kamil88pl

Member
Na tym modelu 65c845 już można poczuć się jak w kinie oglądając coś z prime czy hbo z dolby atmos? Głośniki dają radę? Podeślij oferty na pw
 

kamil88pl

Member
Z czasem dokupię jakiś soundbar. Dla mnie to i tak pewnie będzie mega różnica jak używam 10 letniego samsunga 32 cale, więc nawet nie doświadczyłem dolby atmos nigdy, podejrzewam że na tym tv nawet dobry film z netflixa to będzie kosmos w dolby atmos. A potem jak dokupię soundbar to już całkiem kosmos.
 
Do góry