Jaki Używany Wzmacniacz pod Amplituner

bl4ck

Active member
Bez reklam
Konfigurujesz wejście i cała filozofia, przełączasz później jako źródło.
Dodatkowo możesz ręcznie nadawać "nazwy własne";)


Czyli działać będzie w nim przedwzmacniacz a regulacja głośności będzie podwójna? jeśli tak to o kant dupy takie rozwiązanie każdy wzmacniacz można tak podłaczyć, ale jeśli można skonfigurować wejście aby było z pominięciem przedwzmacniacza i regulacji głośności wtedy gitara.
 
Ostatnia edycja:

werf

Active member
Bez reklam
Czyli działać będzie w nim przedwzmacniacz a regulacja głośności będzie podwójna? jeśli tak to o kant dupy taki wzmacniacz, ale jeśli można skonfigurować wejście aby było z pominięciem przedwzmacniacza i regulacji głośności wtedy gitara.

To nie tak.
Primare,Cambridge Audio i jeszcze kilka innych można dowolne wejście konfigurować na tryb pracy jako końcówka mocy.Robisz to raz i zapominasz.
Fajnie ma to też rozwiązane Gato.
 

rabit

Active member
Bez reklam
Dokładnie tak samo ma Creek 50A/100A. W Naim XS jest to rozwiązane poprzez przełącznik z tyłu wzmacniacza. Wejście AV zmieniasz na wejście liniowe, czyli możesz regulować głośność, albo ustawiasz na wejście na końcówkę mocy i wtedy już zapomnij o regulacji.
Dla mnie też warunkiem koniecznym był wzmacniacz który ma tzw. Main in, ponieważ kiedyś miałem Denona 710 i jak zapomniałem zmniejszyć głośność, to o mało nie dostałem zawału.
 
Do góry