Jaki używany amplituner?

Szpaksonus

New member
Witam

Jak w temacie czyli szukam używanego amplitunera 5.1 za ok 600zł max 1000zł do filmów 100%, mam mieć jak najlepsze efekty przestrzenne i obraz w stosunku do ceny oczywiście :). Jestem laikiem w temacie ampli więc się na mnie nie wyżywajcie :wink:
Może jakiś Denon, HK czy Sony czy Panasonic?
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Szkoda ze masz mało kasy, mój kolega sprzedaje były mój amplituner HK avr 460 za 1500zł to fajny klocek.
W tej cenie z HK kupisz 255 tylko wadliwy to model.
Poszukaj czegoś Onkyo to powinno się sprawdzić.
 

Ghost202

New member
Witam,

W tej kasie nie poszalejesz. Możesz dołożyć ze 200 zł i kupić przynajmniej Denon AVR-X1000 lub Denon AVR-X520BT.

Pozdrawiam

J.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

robson_l

New member
Mam do sprzedania Onkyo TX-SR608 THX srebrny stan idealny tzw IGŁA (amplituner, mikrofon Audyssey, pilot, karton, antena, instrukcja, certyfikat rejestracji -wszystko w stanie idealnym jak mówią stan gabinetowy)
Nie naprawiany, nie rozbierany ani żadne inne nie :)
jestem pierwszym i jedynym jak dotąd jego właścicielem

Cały czas u mnie gra a sprzedać mam zamiar bo kupiłem sieciowego Denona
 
Ostatnia edycja:

Szpaksonus

New member
słabiutkie modele , ale nowe

poszukaj Onkyo 609 lub nowsze z serii 6..


Dobrze wyposażony ten Onkyo i nieźle wygląda ale czy poniżej tysiaka się uda znaleźć? Mało tego na rynku bo pewnie nikt się nie pozbywa dobrego sprzętu.

Czy na jakiś inny sprzęt jeszcze warto zwrócić uwagę oprócz Onkyo 609 i HK 255?
 

mac-ony

Well-known member
Bez reklam
Jak nie potrzebujesz funkcji sieciowych i nowych dekoderów hd , polecam zwróć uwagę na Sony 930 QS . Czysta moc i dynamika KD. Polecam .
 

robson_l

New member
Akurat 608 gra dynamiczniej od 609 (to byl rowniez bardzo udany model) i w kinie i w stereo ale nie ma funkcji sieciowych ... Zreszta to byl jeden z najlepszych modeli onkyo obok 808.
 

Ghost202

New member
Denon AVR-X2000 to jest już koszt rzędu 1700 zł. Znacznie przekracza jego budżet. Mimo wszystko porównując do x1000 jest lepszym wyborem ale pomiędzy jednym a drugim jest 500 zł różnicy. Może warto poczekać i dozbierać parę złotych aby kupić lepszy sprzęt ?

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
 

Szpaksonus

New member
Denon AVR-X2000 to jest już koszt rzędu 1700 zł. Znacznie przekracza jego budżet. Mimo wszystko porównując do x1000 jest lepszym wyborem ale pomiędzy jednym a drugim jest 500 zł różnicy. Może warto poczekać i dozbierać parę złotych aby kupić lepszy sprzęt ?

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Od czegoś muszę zacząć więc puki co coś taniego a za 3-4 latka tego sprzedam i dołożę do czegoś konkretnego jak już będzie jakaś oferta kanałów 4k na rynku platform cyfrowych.

Wracając do sedna sprawy mam teraz do wyboru między Onkyo 609 i Denon x1000, Onkyo kosztuje z tego co widzę ok 900- 1100 a Denon za 600-700 już kupię więc podejrzewam, że lepszy sprzęt to Onkyo?.
Jest coś jeszcze godnego uwagi w tych pieniądzach z innych firm? Chcę mieć pełen obraz rynku.
 

radane

New member
A może Denon AVR 2113, zamieścisz się w budżecie i ma Lan na pokładzie. Jakby co to zapraszam na pw.

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
 

Ghost202

New member
Mam jedno pytanie ile omh mają Twojego głośniki ? Zauważ, że impedancja omh w onkyo wynosi 6.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
 

robson_l

New member
moc w karcie katalogowej jest podawana dla 6 Ohm ... nie pisz nieprawdy jak nie wiesz

Speaker Impedance`
4ohms:
Select if the impedance of
any speaker is 4 ohms or
more but less than 6.
6ohms:
Select if the impedances of
all speakers are between
6 and 16 ohms
 

mors111

Active member
Bez reklam
Wracając do sedna sprawy mam teraz do wyboru między Onkyo 609 i Denon x1000, Onkyo kosztuje z tego co widzę ok 900- 1100 a Denon za 600-700 już kupię więc podejrzewam, że lepszy sprzęt to Onkyo?.
Jest coś jeszcze godnego uwagi w tych pieniądzach z innych firm? Chcę mieć pełen obraz rynku.

zdecydowanie z tych to Onkyo , ma zasilacz 610W , w Denonie masz 390W , i w 609 masz 7 kanałów więc możesz fronty połączyć bi-amping , ja tam mam u siebie
 

Szpaksonus

New member
A Denon AVR2809 albo 2808 jak się ma do Onkyo 609 - 608? Zaznaczam, że dźwięk stereo mnie nie interesuje tylko w 5.1.
 
Do góry