Jaki uchwyt do głośników?

bolek89

Member
Witam
Potrzebuję uchwyt do głośniczków Wharfedale - Obsidian 600 HCP 3,2 kg. Na razie wiszą na kołku wbitym w ścianę. Jednak takie rozwiązanie nie pozwala mi ich odchylać.
Znalazłem coś takiego:

Regulowany Uchwyt do głośników 3,5kg 2szt Wa-Wa (4756714437) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
UL9 UCHWYT DO GŁOŚNIKA WIESZAK GŁOŚNIKOWY ŚCIENNY (5096771971) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Tylko nie wiem które wybrać. Miał może ktoś z Was już do czynienia z czymś takim?
 

Geronimo zx

New member
Witam
Potrzebuję uchwyt do głośniczków Wharfedale - Obsidian 600 HCP 3,2 kg. Na razie wiszą na kołku wbitym w ścianę. Jednak takie rozwiązanie nie pozwala mi ich odchylać.
Znalazłem coś takiego:

Regulowany Uchwyt do głośników 3,5kg 2szt Wa-Wa (4756714437) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
UL9 UCHWYT DO GŁOŚNIKA WIESZAK GŁOŚNIKOWY ŚCIENNY (5096771971) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Tylko nie wiem które wybrać. Miał może ktoś z Was już do czynienia z czymś takim?


Pierwszy z podanych ma mala mozliwosc skretu,montujac je na scianie nie bedziesz mogl mocniej manewrowac co ograniczy skierowaniu glosnikow na glowe sluchacza.
 

Yan00sh

New member
Ostatnia edycja:

zochu91

Klub HDTV.com.pl
VIP
Regulacja jest stosunkowo mała, jednak po drobnych "modyfikacjach" można ją znacznie zwiększyć :D
Ja u siebie w jeden z otworów wkręciłem śrubę i 2 nakrętki a następnie zawiesiłem kolumnę. Żadnego wiercenia, aczkolwiek można też wiercić :)
Może później jak będę w domu to podeślę fotkę
 

dzudzu9

New member
Ja od siebie polecam BTech BT77 - bardzo dobrze wykonane, solidne, z możliwością sporej regulacji. Nie wymagają żadnej ingerencji w konstrukcję głośnika - głośnik jest ściśnięty jak w imadle.
 

Geronimo zx

New member
Polecam,takze B-Tech BT77.Byl moim pomyslem na kupno i zamocowanie bx-1,ale cos mi strzelilo do glowy-chcialem zaoszczedzic i nabylem paradigm! Wogole sie nie sprawdzil,konstrukcja ograniczyla mi skierowanie na glowe sluchacza i musialy byc skierowane do srodka sceny co wogole nie bylo efektowne.Cale szczescie ze juz przeszedlem na stereo i z nich nie korzystam.
 

zochu91

Klub HDTV.com.pl
VIP
Sruba jest skontrowana 2 nakretkami tak, aby wchodziła w kolumne na wcisk;) kolumna sama nie ma prawa spaść, muszę ją szarpnąc do góry ;) oczywiscie zawsze mozesz uchwyt przykrecic wkretami do tylnej scianki glosnika ;)
 
Do góry