jaki tv z android tv

szach11

New member
Witajcie.
Jaki rodzaj matrycy led jest w SHARP LED 65BL5EA? PS czy IPVA?
Czy warto zapłacić 2 x razy tyle i wziąć sony 65kdxf9005?
Szukam czegoś na android tv w 65 cali, co da możliwe dobrą jakoś obrazu i dźwięku.
Co byście jeszcze zaproponowali?
Ktoś coś?
 

seboos

Member
Zdecydowanie jak masz kase bierz sony. Ja wybierałem 65 miedzy Tym Sharpem (65BL2EA) a dwoma TCL'ami (65EP680 z 65EC780) i wybrałem TCL'a. Po poprzednim zakupie 2lata temu jestem zadowolony. 49 ląduje w sypialni a do salonu wpada 65EC780.

Chyba najlepszy stosunek cena/jakość jeśli chodzi o androidTV

Pozdro
 

janusz

New member
Bez reklam
Sony na pewno lepszy, ale moim zdaniem nie warto płacić prawie dwa razy tyle. Róznica w obrazie to moim zdaniem 10-15 %, jak ktoś jest wideofilem i uważa, że prawie 2 tys. różnicy to mało to powinien brać Sony. Ja uważam, że i tak jakość obrazu w 95% zależy od źródła, a w %% od telewizora.
Sharp jest conajmniej dobry, Sony bardzo dobry, a Oled świetny.
 
Ostatnia edycja:

szach11

New member
Tu nie chodzi o kasę, chodzi o rozsadek i czy się to opłaca? Kiki jeśli ten sharp ma matryce VA to znaczy że nie jest taki zły, dobrze myślę?
 
Ostatnia edycja:

szach11

New member
Czy ktoś jeszcze podziela zdanie Kolegi Janusz? No i pytanie, czy napewno w tej cenie coś lepszego niż sharp niema?
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sharpa masz w tej chwili w promocji z IPTV.
Czyli 8000 kanałów większość w jakości HD - również po polsku
Ma też ANdroid 9,0, Kodi , MxPlayer
Jest w programie gdzie sam wybierasz ceny .
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak, jest SHARP, Philips, Sony, TCL , Thomson.
Sharp daje sobie extra radę. A 8000 kanałów ze świata w jakości HD - super sprawa.
 

agricola

New member
Bardzo dobrą w tej przekątnej i w cenie poniżej 4 tys zł jest Philips 65PUS8804. Jeśli przekracza budżet - rozważ serię Performance Philipsa, czyli 7304 - 65 cali.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Różnice masz na poziomie wyglądu i sieci dystrybucji
A jaką wielkość masz na mysi ?
Będzie za kilka dni super oferta i smartfon Sharpa gratis za 1500 zł
I jeszcze IPTV i pakiet gratisów dodatkowo.

.
 

szach11

New member
65bl3
Byłem dziś zobaczyć sharpa 65bl2 w rtv agd i dźwięk pomimo subwoofera i niby dobrej jakości głośników słabo wypada. Obraz wydaje mi się zadowalający.
 
Do góry