Jaki TV wybrać? ex780, xe8505, mu7002

emre21

New member
Witam,

poszukuje TV 50-58 calowego w rozdzielczości 4K Z HDR.

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? 16 m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? 2,6m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem? 1-3
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? NA WPROST
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? WISIEĆ
6. Jak słońce świeci w pokoju? z boku, małe nasłonecznienie
7. Jaki masz obecnie telewizor? LG 37LG5000
8. Co chcemy aby telewizor posiadał? BDB OBRAZ , 4 HDMI , USB, GNIAZDO OPTYCZNE
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? DEKODER CYFROWY
10 .Jakie urządzenia ? BLU RAY, XBOX ONE S
11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? 4-6
12. Czy zdarza się że przez kilka godzin oglądasz tylko jeden program ? TAK
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? FILMY, SPORT
14. Czy zamierzasz serfować po internecie? NIE
15. Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? RAZ KIEDYŚ
16. Preferencje co do marki? – PANASONIC, SONY SAMSUNG
17. Preferencje co do wielkości? 50 - 58 cale
18. Co Cię denerwuje w telewizorach? SŁABA PŁYNNOŚĆ RUCHU, JAKOŚĆ OBRAZU,
19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? 60/40
20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? 5000 zł
21. Jak często wymieniasz telewizory w domu ? BARDZO RZADKO
22. Czy korzystasz często z aplikacji internetowych ? TAK

MÓJ WYBÓR TO:
EX780,
XE8505,
MU7002.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli kwota nie przekraczalna to król jest jeden :
- Philips 55PUS8602 w promocji olimpijskiej z kalibracją gratis

W klasie cenowej masz lepsze od wymienionych modele:
- Philips 55PUS 7502 za 4299 zł z kalibracją
- TCL 55X2 za 4399 zł z pakietem

Z Twoich - Sony XE8505.
 

strazakp

Banned
Philips ma i kropki kwantowe, ma VA i natywne 100Hz i 10 razy lepsze multimedia i 100 razy lepsze aplikacje od Panasonica. A cena w promocji olimpijskiej 4999 zł z kalibracją i dostawą. Ale musisz się zalogować w Klubie HDTV :
http://www.hdtv.com.pl/forum/o-forum-i-serwisie/14168-klub-hdtv-com-pl.html#post104906
Tylko "10 razy i 100 razy lepsze"???? ;-) A jak to oceniles? Robiles ankietę wśród Polaków?? Jaię nie zaliczam do tych osob! Naucz się pisać że według Ciebie coś jest lepsze....Ja nie narzekam na Smart w Panasie bo ma wszystko czego potrzebuje/używam i przynajmniej działa płynnie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To łatwe licznie. Wystarczy policzyć dostępne aplikacje w Panasonic i telewizorach z Androidem. Nie trzeba kończyć studiów.
Samych stacji telewizyjnych ze świata jest kilka tysięcy, masz gry, platformy filmowe (kilkadziesiąt tysięcy filmów) o których w model Panasonica możesz jedynie pomarzyć.
A jakościowo tez gra lepiej bo ma kropki kwantowe które gwarantują szerszą paletę barw. DO tego obsługa głosowa i ambilight oraz lepszy dźwięk.
 

Dubek

Member
Bez reklam
Ale aplikacje to nie wszystko, nie każdy ich używa i pisanie że tv jest lepszy bo ma lepszy smart jest śmieszne, ludzie bardziej kierują się tym co widzą czyli obrazem a nie tym że można sobie na tv zobaczyć pogodę albo zainstalować KODI.
 

strazakp

Banned
To łatwe licznie. Wystarczy policzyć dostępne aplikacje w Panasonic i telewizorach z Androidem. Nie trzeba kończyć studiów.
Samych stacji telewizyjnych ze świata jest kilka tysięcy, masz gry, platformy filmowe (kilkadziesiąt tysięcy filmów) o których w model Panasonica możesz jedynie pomarzyć.
A jakościowo tez gra lepiej bo ma kropki kwantowe które gwarantują szerszą paletę barw. DO tego obsługa głosowa i ambilight oraz lepszy dźwięk.
I wszyscy tego potrzebują? I wszyscy wykorzystują to w 100%? Wymień mi z tych tysiąca aplikacji chociaż 10 takich z których ludzie korzystają na co dzień i masowo.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Każdy wybiera co chce. Ważne że ma wybór.
Sprawdź na swoim Terrarium, to jedna ze stu aplikacji.
Tam jest tysiące filmów w jakości HD po polsku.
I daj znać proszę czy CI się podoba.
 

Sandre

New member
4999? Przepraszam, że tak wygląda mój pierwszy post, ale albo mi się coś pomyliło albo nie nie wiem ale wypadłem z butów. Kiki Philips 55PUS8602 za 4999????
 

NET24

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kiki miałeś dać test tego philipsa 6 miesięcy temu. Jakbym czekał to bym nic nie kupił. A kupiłem panasia 58ex780 i jest super. A androida mam dodatkowo "Zidoo X9S" i tak mam udany komplet.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philips 55PUS8602 cena na dziś 5999 zł , Ale wówczas ja osobiście wybrałby już wówczas Oleda 55B7.
 
Do góry