Jaki TV Sony do ps4

Zbylek13

New member
Witam jak w temacie jetem nobem, od razu mówię najbardziej mi zależy na ładnym obrazie nie grze w sieci. I tak muszę wymienić tv napiszcie jakieś TV góra do 3tyś , choć fajnie by było zmieścić się poniżej.
 

Zbylek13

New member
Powiem tak mam Phillipsa 32PFL5405H/12 ten TV mam od chyba od 2010,
teraz chcę kupić jakiś tańszy bo jestem na 1 pokoju z żoną , więc większy tv mija się z celem. Budujemy się jak za rok zakończę budowę to kupię sobie jakiś wielki do salonu teraz to nie ma sensu.

W ogóle na jakie parametry mam zwracać uwagę skoro mam zwykłe ps4.
Przeszukałem trochę neta i dobre opinie miały SONY KDL W755c i KDL W805c. Sa też wersje 756c nie wiem czym się różni bo cena ta sama.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To kup telewizor który przetrzyma zmiany:
- Philips 49PUS6561 za 2999 zł z kalibracją.
Ten ma 4K, HDR, 100H, VP9 i niski Input Lag.
A PS4 będzie miało update do PRO - więc 4K konieczne jest.
A Sony 50W755 jeśli kupisz i na okres 3-4 lata to ok.
 

Zbylek13

New member
Generalnie nie wiem jak to jest z tym 4k na ps4 pro jest wyraźnie lepsza jakość czy nie. Widziałem filmik z porównania xbox one , ps4 i ps4 pro na FFXV i nie wiedzę żadnej większej różnicy. Dla mnie jeśli jest coś lepsze musi to być widać gołym okiem , a nie że mam się jak głupi wpatrywać.

Ja super TV to kupię jak wybuduje dom teraz chcę dobry TV w FULL HD.
 

Zbylek13

New member
aha dzięki.
Mam pytanie jak bym się namyślił to polecacie jakiś tv z HDR i 4k najlepiej jakiś Sony. W moim Phillipsie mam ucięty obraz i się boje , że to samo będzie , a zgubiłem książeczke i nie wiem jak to zmienić.

Kolege wcześniej polecał Phillipsa ,ale może jakiś inny jescze jest godny uwagi.
 

Zbylek13

New member
Ja też bym wolał lepszy 4k właśnie o taki pytałem chciałem tylko zobaczyć jaki koszt ogólnie mam kase tylko nie chce wydawać nie wiadomo ile kiedy mam budowę domu na karku :)
Czasami przegrywam jak się napalę i kupuję droższe :D
 

klemens007

New member
Witam serdecznie.Podepnę się do tematu ponieważ sam stoję przed zakupem nowego tv.Poprzednie odbiorniki kupiłem właśnie z pomocą tego forum(pełne zadowolenie) i mam nadzieje że i teraz także pomożecie.Tv jakiego szukam to 49-50".Odbiornik będzie mocno "eksploatowany"z ps4pro. Zależy mi na 4K i HDR. Zwróciłem uwagę na sony xd-8305 tylko nie mogę się doczytać jaki ma imputlag .Mogę go wyrwać za naprawdę dobrą kasiorke .Zastanawiałem się jeszcze jeszcze na samsungiem ks-7000 i ks-8000 ale czy do tego drugiego warto dopłacać?A może coś innego?
 
Do góry