jaki tv plazmowy kupić????

ivan21

New member
zakupiony 42x10 jak go przetestuje to napisze swoją opinie.
Dziękuję wszystkim forumowiczom za dobre rady i pomoc w podjęciu decyzji:)
 

Mr. Blue

New member
Chłopaki, zlitujcie się nad świeżakiem.
Jako nowicjusz na tym forum, jestem też nowicjuszem w świecie HD. Jestem jeszcze przed zakupem pierwszego TV HD i jak wielu przede mną jestem przestraszony ogromnym wyborem wszelakiego sprzętu. :confused:
Mimo wszystko, trochę poczytałem i już wiem, że wybiorę plazmę: z większości wypowiedzi wnioskuję, że jest zdecydowanie lepsza od LCD.
Pytanie teraz, jaką plazmę wybrać?
Proszę (no dobrze, błagam) o pomoc.
Preferowana Wielkość: 42 cale.
Pułap cenowy: 2500-3000 PLN
Odległość od TV: 2 do 3 metrów.
Przeznaczenie: Granie, Blu-Ray na PS3; Telewizja N :popcorn: (Więc raczej koniecznie Full HD)
Zastanawiałem się nad Panasoniciem TX-P42U10E; czy byłby to dobry wybór?
 
Ostatnia edycja:

osip

New member
a ile tego grania bedzie dziennnie?
bo jak za duzo, to moze bedziesz musial pomyslec o lcd.

jesli juz plazma to bierz panasa s10
 

Mr. Blue

New member
Jestem uczniem technikum informatycznego a i po za tym może być trochę obowiązków, więc maksymalnie z 3 godzinki dziennie. A tak po za tym (jeśli to nie za dużo obciążenie) mógłbyś podać mi dlaczego radzisz mi Panasa s10? ;-)
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Moim skromnym zdaniem, jak TV to Plazma. Ale...., no własnie jeżeli myślisz o 3h grania co dziennie ( a wiadomo gra wciąga i z 3h może się zrobić 5-6)to może faktycznie lepiej rozejrzyj się za LCD, poszukaj posty kikiego, on często polecał dobre LCD...
 

Mr. Blue

New member
Chłopaki, czytałem dość dużo temat o serii S Panasonica i zdecydowana większość nie skarży się na powidoki nawet po długiej sesji grania. (szybko znikają)
Choć rzeczywiście zdarzają się przypadki osób, którym powidoki mocno dają się we znaki. Jak to w końcu jest?

A poza tym, mój TV ma w dużej mierze służyć do N-ki i filmów Blu-Ray.
 

arko76

New member
Mam panasłonika tx-p42u10e od 2 miesięcy, kupiony w rtveuroagd za 2450pln.Jest naprawdę wart tych pieniędzy.Ciężko było znaleźć wtedy plazmę fullhd 42" poniżej 3000pln.Nie wiem jak teraz w świątecznych promocjach.Podłączoną mam n-kę, sd bdb,hd-super.Przymierzam się do ps3.Myślę że przy tych cenach nie opłaca się kupować tv hdready.Polecam za te pieniądze!!!
 

ivan21

New member
Telewizor spisuje sie świetnie. Obraz wyśmienity. Wart swojej ceny. Teraz testuje UE40B7000. jakość super ale za krótko aby coś powiedzieć.
 
Do góry