Jaki TV ok. 50-55" do ok. 2500zl do ps4?

l.nowobilski

New member
Hej
Poszukuje tv, głównie do grania w nocy na ps4, ale nie pro oraz oglądania filmów (może netflix itp) i tv z kablówki. Przeszedłem się po sklepach i polecili parę modeli, ale tak jak myślałem, na forach ich nie polecają, np lg 55uh615v.

Będę siedział przed tv raczej na wprost. Okno z prawej strony, ale nie jakoś mega nasłonecznione.

Fajnie by było jakby miał 4k, ale wiem ze w tej cenie może być z tym słabo.

Odległość od tv to 2-3m.

Ważne aby miał niski imput lag.


Zaletą dla mnie jest dostępność w Saturnie ponieważ mam tam możliwość wzięcia rat na 0%

Dzięki za pomoc

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Na Allegro też masz raty zero !
Sięgałbym jednak po 55" :
- TCL 55S7906 za 2599 zł
- Philips 55PUS6262 - za 2999 zł
- TCL 55P60 za 2799 zł
- Hitachi 55HZt66 za 2699 zł
Jak się zalogujesz w Klubie HDTV to masz jeszcze Kalibrację gratis i Pilota do obsługi głosowej gratis.
 

l.nowobilski

New member
Kiki właśnie czytałem o tych tcl i serii c70, zauważyłem ze to sprzedajesz. Tez się nad tcl zastanawiałem. Poczytam o tych modelach, a pokrótce możesz mi napisać dlaczego te? I czy warto dołożyć do tlc c70 55"?

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Mamy w sprzedaży wszystkie firmy.
Ale w klasie cena do jakości staramy się zawsze podpowiadać kilka modeli, które w klasie cenowej niosą radość.
TCL i P60 i C70 grają bardzo dobrze.
Jak będziesz niebieski masz też specjalne oferty razem z kalibracją profesjonalną gratis i Pilotem do obsługi głosowej gratis.
Dlaczego ?
Dlatego , że TCL odrobił już lekcje i wyprodukował wreszcie świetne telewizory na Europę. Na świecie ma 3 miejsce w telewizorach.
Jeśli tylko obraz to nie musisz dokładać 55P60 wystarczy.
Jeśli ważny również wygląd - to oczywiście że warto !.

Jest jeszcze specjalna promocja - połowa już się rozeszła.
Jeśli nie przedłużą to wystarczy na 3/4 dni.
Jeśli przedłużą promocję z ceną i pilotami, to na miesiąc.
 

l.nowobilski

New member
A może nie warto z taką kasa, ok 2500zl pchać się w 4k i lepiej kupić lepszego full HD? Co myślicie?

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
 

emde_

New member
jak netflix to bierz 4K, coraz więcej tam materiałów 4K :) Dokładnie 140 tytułów więc jest co oglądać.

Zobacz sobie temat TCL C70, dużo jest opinii na temat tego telewizora. Sam jestem nim zainteresowany.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ilość w tym roku pełnych dostępnych filmów w 4K jest ponad 300 - czyli codziennie możesz jeden oglądać.
A teraz odpalają HLG i masz jakość w kamerach Sony, GoPro itep, A każdym dobrym aparacie. Matyeriałów na YT masz tysiące. Producenci mają swoje firlmy 4k,
Masz DB UHD , Xbox one, S, Sony PS4 Pro. I nowe filmy które właśnie dopiero startują w dużych ilościach.
Warto więc 4K, tym bardziej, że fullHd produkuje się w tym roku wyłącznie najtańsze.
 

l.nowobilski

New member
Dzięki za odpowiedzi. Do konsoli polecają mi znajomi ten tv: Telewizor SAMSUNG UE55KU6000W. Czy to dobry wybór? Straszna chujowizna jest jeśli chodzi o wybór tv, pełno marketingowej sieczki, gole liczby które nie mają odzwierciedlenia w życiu, dla mnie osoby która pracuje w technologii GSM i wydaje mi się ze jest kumata jeśli chodzi o technologię to jest masakra. Czytam o jednym tv to piszą "tego Nie bierz bo ma matrycę 50hz a reszta to uplynniacze" czytam o innym "jest zajebisty, ma 50hz, ale uplynniacze robią robotę". Fuck.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Z matrycą 100Hz masz Philipsa 49PUS67561 za 2950 zł .
TCL ma 21 ms Input Lag.
 

l.nowobilski

New member
Wybieram między samsungiem ue55ku6072, a samsungiem ue55ku6000 tylko nie wiem czym się różnią.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie złe bzdury ktoś Ci wrzucił.
Znam setki ludzi którzy mają Philipsa i są zadowoleni.
 
Do góry