Jaki tv max 43 cale kupić, YouTube, Netflix, Xbox

ePiotr

New member
Chciałbym zakupić telewizor dla córki ponieważ jej Panasonic TX-l37e30e który de facto bardzo dobrze się sprawuje nie ma możliwości odbioru netflixa i youtube a na tym jej zależy. Wielkość 37-43 cale. Być może będzie podłączony kiedyś xbox który teraz jest w salonie.
Zależy mi na tym żeby telewizor miał długie wsparcie i możliwość aktualizacji. Z racji osobistych preferencji nie przepadam za samsungiem, sony też odpada bo już się raz oszukałem.
Jaki model polecacie? Czy może lepiej dokupić jakąś przystawkę do tego tv?
Mam w domu jeszcze samsunga i sony ale netflix na żadnym nie działa. Samsung jest starszy to mogę mu wybaczyć ale sony ma nawet na pilocie przycisk z netflixem a i tak nie działa.
 

pejotwroc

New member
A nie myślałeś o podłączeniu do niego Chromecasta? Też mam telewizor bez Smart TV i od kilku lat rewelacyjnie się to sprawdza. Sterowanie telefonem czy tabletem jest bardziej intuicyjne niż pilotem.
 

ePiotr

New member
A nie myślałeś o podłączeniu do niego Chromecasta? Też mam telewizor bez Smart TV i od kilku lat rewelacyjnie się to sprawdza. Sterowanie telefonem czy tabletem jest bardziej intuicyjne niż pilotem.

Słyszałem o tym urządzeniu ale nie miałem z nim styczności. Muszę poczytać jak to działa.
 

JanVid

New member
... drugiego takiego TV w 43 calach ..... NIE MA:eek:k: ...... mam go od ponad 3 m-cy i polecam ...... Philips 43PUS7434/12 a będzie pan bardzo zadowolony a zwłaszcza córka:) ... bardzo mocno multimedialny SmartTV z tym czego inne nie mają z Dolby Vision, Dolby Atmos, HDR,HDR10+, Ambilightem, Android TV .... wszystko śmiga włącznie z Netflixem, You Tubem, Player TVN itd aż miło, sprawdza się nawet jako monitor do PC o niskim input lagu coś ok. 17 ms , a w promocji można poniżej 2 k PLN go wyrwać z 10 kodami do platformy filmowej Rakuten :) ... a żeby było jeszcze lepiej można na nim zainstalować min. Kodi oraz inne apki. To jest urządzenie do codziennego użytku spełniające wszystkie aspekty nowoczesnego produktu XXI w. i nie na darmo noszące dumną nazwę "The One" czyli ten jedyny:eek:k:
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Do potrzeb opisanych Philips 43PUS7334 - masz w specjalnej ofercie dla niebieskich. To model bieżący więc i na wsparcie możesz liczyć dłużej.
 

ePiotr

New member
Wczoraj przez przypadek wpadł mi w ręce PLAY NOW TV BOX. Na razie córka testuje i chyba to będzie najbardziej optymalne rozwiązanie.
 
Do góry