Jaki Tv Lcd

bol3k

New member
Witam.
jestem nowy i zielony,
chce kupic TV LCD, sklepy maja taka oferte ze ciezko cos wybrac wiec zwracam sie do fachowcow, zakladam nowego posta gdyz technologia idzie szybko na przod wiec pewnie cos sie pozmienialo.
moje wymagania
Rozmiar: od 21-26 cali
HDREADY
dobry kontast jasnosc, kąt
cena to gora do 2000zl lepiej zeby bylo mniej
czekam na wasze porady.
pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie poszalejesz , w tej klasie jedyny który można polecić to Sharp 26 Sa 1.
Jako członek forum zmieścisz się w cenie.
 

bol3k

New member
moze byc oczywiscie mniejszy ale drozszy, prosil bym o konkretne modele jesli mozna, pozdrawiam
 

helper

New member
bol3k,

nie warto pakować się w nic mniejszego niż 26", jeśli chcesz używać tego sprzętu do oglądania TV. 20" to bardzo mało, natomiast panoramiczne przekątne 22-23" to z reguły matryce komputerowe, o bardzo różnej jakości.
 

Robertus64

New member
Bez reklam
Nie kupuj mniejszego niz 26" , jak trafisz na film w formacie kinowym 21:9 to niewiele zostanie Ci z ekranu , chyba z 14 cali:neutral:
 

bol3k

New member
dzieki za dobre rady, a jest cos warte kupienia do 2000zl 26''??
czy lepiej se odpuscic lcd i kupic dobry crt.
 

bol3k

New member
a oco chodzi z tym full HD a HDready ?
patrzylem na allegro sporo jest do 2000zl TV 26'', tylko co wybrac. rozkladam rece hehe
 

Robertus64

New member
Bez reklam
Kiki już pisał że w tej kwocie Sharp lub jeżeli potrzebne Ci 2 złącza HDMI to bierz JVC A 80 - w ciemno , ten albo ten;)
 

zbyszek1976

New member
???

kiki napisał:
Nie poszalejesz , w tej klasie jedyny który można polecić to Sharp 26 Sa 1.
Jako członek forum zmieścisz się w cenie.
O co chodzi z tym stwierdzeniem :hmm: ? To oznacza że jako użytkownik tego forum mogę liczyć na specjalną cenę w jakimś sklepie internetowym lub innym?
Pozdrawiam
zbyszek1976
 

gatar

Active member
Bez reklam
bol3k napisał:
co pwoiecie na te modele
TV LCD SHARP LC 26SA1E
Sharp LC-26SV1E
JVC LT-26A80
Hej.
Przecież Ci właśnie napisali. Polecają je.
Kikiemu możesz wierzyć, mimo, że to handlowiec. ;)
zbyszek1976--> Tak. Zapytaj Kikiego.
 

radzix

Member
Hey Bolek,

W cenie do 2000zł naprawdę ciężko doradzić, za tą kwotę możesz dostać podstawowy model jednego z kilku liczących się producentów na rynku. Rozmiar Twój też nie powala 26" to absolutne minimum. 32" to minimalna przyzwoitość, zabawa zaczyna się wg. mnie > 32" i więcej. Sam oceń czy 26" to jest to czego szukasz??

Sharp to światowa jakość, ale seria SA1E (czarny model) lub SV1E (srebrny) to podstawowy model. JVC na bdb formatowanie obrazu, na forum jest porównanie wykonane przez Kiki'ego JVC A80 vs. Panasonic LM70. W JVC formatowanie podoba mi się za to kolory średnio - zbyt dużo koloru czerwonego.

Ja wolałbym dorzucić do 32" mimo wszystko nawet kosztem małej pożyczki lub chwilowej utraty płynności finansowej, ale ta decyzja należy do Ciebie!!

Co do Kikiego to wiadomo, że chłopak prowadzi sprzedaż, a więc do osób z forum zawsze ma lepszą cenę niż dla ludzi z ulicy??

Takie są już prawa rynku!!

Kiki respect za cenne uwagi na forum!!

Pozdrawiam
 

gatar

Active member
Bez reklam
bol3k napisał:
A co powiecie na:
Panasonic TX-26LE60P
Samsung LE25S81B
zachwalal sprzedawca :)
Witaj.
Jaki sprzedawca i gdzie ? Chociaż sprawiał wrażenie fachowca ? ;)
Wierz mi, chociaż wcale nie musisz, wczesniej polecany Sharp i JVC jest
oki. Sam na początku napisałeś, że "jestem zielony". Doradzili Ci dobre modele mieszczące sie w Twoim budżecie, a Ty wyciągasz inne. Jest mało prawdopodobne aby znalazł się Ktoś (no może Kiki) co zna te wszystkie.
Równie dobrze możesz zapytać nas, który z tych: http://tiny.pl/fh9t
Najlepiej będzie jak zobaczysz, jak one "grają" i na tej podstawie SAM wybierzesz.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Decyzja należy do Ciebie - ale sprawdź na wszelki wypadek sam te modele które Ci podałem.
pozdrawiam
 

xoxer

New member
Mam dokladnie ten sam problem. Po obejzeniu roznych TV w MediaMarktach/Avansach/RTVAGD w koncu kupilem w ciemno Mirai 27 cali. Obraz rewelacyjny (bardzo dobra matryca), zero smurzenia, mnostwo wejsc i wyjsc. Ale co z tego jak funkcjonalnosc szwankuje. Brak dobrego skalera - brak proporcji w trybch Movie i MovieSubtitles (Posiadam JVC CRT panorame i tam na ustawieniach 14:9 czy 16:9 obraz jest proporcjonalnie przeskalowany a w Mirai jest rozciagniety). Do tego przelaczanie kanalow trwa chwilke co jest denerwujace. Po za tym to naprawde niezla matryca i do ogladanie tv przez nBoxa czy DVD jest ok. Niestety ja wymagam dobrej wspolpracy z kablowka wiec oddalem ten LCD i zaczalem poszukiwania od nowa. Skonczylo sie na dwoch (glownie przez zone ktora nalega na srebna obudowe):

Sharp LC-26SV1E
JVC LT-26A80SU

Sharp jest tanszy i jest lepiej rozplanowany do montazu na scianie. JVC jest ladniejszy no i juz jestem przyzwyczajony do JVC. Trudno mi porownac obraz bo w MediaMarkt daja slaby sygnal. Ale jakkolwiek stac mnie jeszcze na Sharpa to na JVC sie nie wyrobie.
Jesli wiecie gdzie mozna kupic JVC za nie wiecej niz 2000zl to bylbym wdzieczny za info no chyba ze raczej polecacie Sharpa.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli masz doświadczenie z JVc - to wiesz że najlepiej formatuje na rynku i tyle. Sharp Gra bardzo dobrze w swojej klasie cenowej i mieści się w 2000 zł . Na JVc w tej cenie - musisz jeszcze długo poczekać.
 

xoxer

New member
Dzieki, a ile musialbym dolozyc do JVC? Wiem ze takie rzeczy to w skapcu albo w ceneo, ale Wy tutaj jestescie bardziej obcykanie gdzie cos taniej znalesc.

Pozdrawiam
 
Do góry