Jaki TV LCD 32' - 42' ??

akanid

New member
Witam! Prosze doradzcie jaki telewizor kupic? Sprzet bede kupował na gwiazdke ale juz robie przymiarki do tego co i za ile. Przede wszystklim chciałbym aby bylo to przynajmniej 37' (32' w ostatecznosci). Co mnie interesuje to przynajmniej 2 zlacza HDMI (na jednym nbox recorder na drugim komputer (komputer w ostatecznosci moge podlaczyc po komponencie), ewentualnie moze ale nie musi byc 3 HDMI jakby w przyszlosci zachcialo mi sie jakiegos PS3). Najlepiej Full HD jak nie da rady to HD Ready. Preferowane marki to Sony Bravia lub LG ale jesli jest cos lepszego w zadanych parametrach to jestem otwarty na propozycje. No i najwazniejsze budżet. Na chwilę obecną na sam TV chce preznaczyc 4000zł. Granica nie jest sztywna Jak trza bedzie dolozyc powiedzmy z 500zł nie bedzie problemu (jest to tez limit na dzien dzisiejszy byc moze jesli uda sie zebrac wiecej pieniedzy lub sprzet bedzie tego wart bede w stanie dolozyc powiedzmy 1000zł wiecej). Aha TV bedzie wisial docelowo na scianie w odleglosci od kanapy jakies 3metry.

Z góry dziekuje za wszelkie pomysly i porady
.
akanid
 
Do góry