Jaki TV FullHD 32" do kuchni?

matjaw

New member
Dzień dobry!

Żona poprosiła mnie o TV do kuchni, zmieści się 32" (być może trochę większy).
Będzie wisiał na ścianie i służyć do oglądania TV, serwisów streamingowych (netflix, amazon prime, disney+ i inne) i słuchania muzyki.

Chciałbym, aby był FullHD. Wymagane również WIFI.

Co zaproponujecie? Preferowany kolor srebrny.

Znalazłem Philips 32PFS6855/12 DVB-T2/HEVC.

Co Wy na to?

Pozdrawiam!
 
Ostatnia edycja:

matjaw

New member
Ponieważ to 32", to budżet praktycznie no limit:) [oczywiście w granicach rozsądku].

Model, który zaproponowałem jest totalnie budżetowy, oczywiście może być coś lepszego.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz z dobrych
- LG 32LQ63006 za 999 zł
- LG32LM631 za 1149 zł
- Sony 32W800 za 1499 zl
- Samsung 32LS03B za 1999 zl
- Philips 3232PUS6707 - nowy model za 1399 zł
 

matjaw

New member
Dziękuję za rekomendacje,

chciałbym dopytać o Samsunga, nie miałem do czynienia z TV typu "the frame" i mnie zaciekawił.

Ile taki TV zużywa prądu w trybie wyświetlania statycznego obrazu? Tyle samo jak oglądamy np. TV?

Czy dostępne są do niego dodatkowe ramki, w jakiej cenie?

Czy w zestawie jest jakaś ramka - jaka?

Jeśli powiesimy TV tak, aby przylegał krawędziami do ściany, to którędy wydobywa się z TV dźwięk?

Czy TV ma w zestawie uchwyt na ścianę lub sansung oferuje dedykowany uchwyt umożliwiający powieszenie go na ścianie, aby zewnętrzna ramka przylegała do ściany? Czy też trzeba samemu kombinować i wydłubać na niego otwór w ścianie?
 

matjaw

New member
Pokopałem i sam sobie odpowiem:)

Prądu w trybie sztuka (wyświetlania statycznych obrazów) zużywa ponoć 11W (czyli 1/3 zużycia nominalnego podczas działania). Informacja nieformalna, nie ma tego w dokumentacji.

Ramki są dostępne, ceny od 100 do 300 zł za sztukę.

W zestawie nie ma żadnej ramki, po prostu TV w obudowie.

Głośnik jest w dolnej krawędzi TV.

TV ma w komplecie nóżki oraz uchwyt do powieszenie na płasko na ścianie.

Pozdrawiam.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Bo The Frame prezentuje się efektownie na dobrej ścianie.
Udaje Obraz , ale jak już doczytałeś ma więcej wymagań i potrzeba dodatkowej kasy do doposażenia.
 

matjaw

New member
Jeśli chodzi o doposażenie wiem tylko o możliwości dokupienia kolorowych ramek. Coś jeszcze?

Jeśli chodzi o kartę CI to TV ma ponoć na nie gniazdo (wnękę) w obudowie. Jednocześnie mam informacje, iż w tym gnieździe mieści się karta, w sposób nie eliminujący możliwości powieszenia go na płask na ścianie.

Do samego TV podłączmy 2 kable: antena oraz kabel od samsung one connect. Na oba kable są wyżłobienia w obudowie.

Resztę akcesoriów podłączamy do samsung one connect, które może być w odległości do 2,5m od TV.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
TV PHILIPS 39 PHS 6707 - ten już jest w sprzedaży.
Powinno być PHS w nazwie - sorry
 
Do góry