Jaki tv do sportu i filmów

piteron

Active member
Bez reklam
Jeśli bedziesz.Miala źródło sygnalu UHD to kabel hdmi 2.0 jest preferowany ze.wzgledu na przepustowość. Jeśli nie to 1.4a spokojnie wystarczy.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Niestety na ludzkiej niewiedzy właśnie żerują te bankowe trole.
Zauważ że kredyt załatwiasz nie w banku, ale w sklepie, nie z pracownikiem banku, ale pracownikiem punktu ratalnego sklepu. Sklep jest w tym przypadku podmiotem, który na zlecenie banku świadczy usługi pośrednictwa przy zawieraniu umów kredytu ratalnego. Tak więc, ludzi nie dyma pracownik banku ale robi to pośrednik - upoważniony do tego celu pracownik sklepu. Bank jako jednostka podlegająca nadzorowi UKNF nie może sobie pozwolić na stosowanie takich procederów. Gdybyś wniosek o kredyt ratalny złożył w banku, a nie u pośrednika (w sklepie), na pewno nie spotkałbyś się z odmową w momencie braku chęci skorzystania z ubezpieczenia, które w rym przypadku jest ubezpieczeniem stricte fakultatywnym.
 
Ostatnia edycja:

Ewaaaaaa

New member
Ok jest Samsung. Jak mam ustawić rozdzielczośc 3840 x 2160 ? W ustawieniach upc rozdzielczość hdmi zmieniłam z 720p na 1080i zmieniło to 1280x720/50p na 1920x1080/ 50i.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W telewizorze ustawiana jest z automatu.
W swoim tunerze na razie nie masz takiej możliwości.
Na Youtube masz kanały 4k i tam w aplikacji wybierasz rozdzielczość 4K.
 

piteron

Active member
Bez reklam
Nic nie.musisz wciskać. Zapodajac nawet sygnal 480p na telewizorze UHD masz go przeskalowane na 3840x2160. Chyba ze ogladasz w okienku a nie na pelnym ekranie
Telewizora bedzie wyświetlał zawsze taką rozdzielczość jaką dostanie na wejściu ale na pelnym ekranie bedzie zawsze wyświetlał w swojej natywnej rozdzielczosci
Reasumując na dekoderze ustaw 1080i a telewizor przeskaluje to do 4K
 

Ewaaaaaa

New member
Nic nie.musisz wciskać. Zapodajac nawet sygnal 480p na telewizorze UHD masz go przeskalowane na 3840x2160. Chyba ze ogladasz w okienku a nie na pelnym ekranie
Telewizora bedzie wyświetlał zawsze taką rozdzielczość jaką dostanie na wejściu ale na pelnym ekranie bedzie zawsze wyświetlał w swojej natywnej rozdzielczosci
Reasumując na dekoderze ustaw 1080i a telewizor przeskaluje to do 4K

To dlaczego na tv pokazuje 1920x1080 50i nie 3840x2160. Wiem o 1920x1080 50i ponieważ tv wyświetla mi tą informację gdy przyciskam coś w pilocie ( nie pamiętam z głowy co) wyświetla wówczas HDMI 1 1920x1080 50i.
 

piteron

Active member
Bez reklam
Juz pisałem o tym
Telewizor pokazuje Ci sygnał wejsciowy a nie ten ktory wyswietla
Telewizor zawsze wyswietla obraz w swojej natywnej rozdzielczosci a pokazuje to co dostaje na wejściu. Inaczej sie po prostu nie da no chyba zw ktos oglada w malym okienku lub ktos wymysli technologie wygaszania ca 4.piksela
 

Ewaaaaaa

New member
Juz pisałem o tym
Telewizor pokazuje Ci sygnał wejsciowy a nie ten ktory wyswietla
Telewizor zawsze wyswietla obraz w swojej natywnej rozdzielczosci a pokazuje to co dostaje na wejściu. Inaczej sie po prostu nie da no chyba zw ktos oglada w malym okienku lub ktos wymysli technologie wygaszania ca 4.piksela


OK rozumiem thx :)
 

Ewaaaaaa

New member
Nowy problem :/ Auto Motion Plus ustawione na płynny a oglądam mecz i wyświetlanemu obrazowi brakuje płynności. Wokół piłkarzy jest taka otoczka strasznie wkurzająca. Pomocy
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Z UPC nic więcej nie wyciśniesz, nie ma szans.
Otoczka to przeważnie przyblokowany przesył sygnału.
Jakie masz kable ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Po kolei...
Do domu masz doprowadzone światłowody czy też stare kable.
Jak ja wymieniłem tylko w domu kable antenowe to sam bym nie uwierzył jak bym nie widział. Przy kablach HDMI jest też różnica bo tanie bez oplotu wprowadzają zakłócenia. Najlepiej w sklepie umów się, weź dobre kable, zostaw kasę i powiedz jak będzie różnica to je bierzesz jak nie to oddajesz.
Będziesz eliminować słabe elementy połączenia.
A moc sygnału w tunerze jaka masz ?
 

Ewaaaaaa

New member
Po kolei...
Do domu masz doprowadzone światłowody czy też stare kable.
Jak ja wymieniłem tylko w domu kable antenowe to sam bym nie uwierzył jak bym nie widział. Przy kablach HDMI jest też różnica bo tanie bez oplotu wprowadzają zakłócenia. Najlepiej w sklepie umów się, weź dobre kable, zostaw kasę i powiedz jak będzie różnica to je bierzesz jak nie to oddajesz.
Będziesz eliminować słabe elementy połączenia.
A moc sygnału w tunerze jaka masz ?

W bloku mam upc. Osiedle nowe 2 lata więc myśle że tu wszystko ok. Sygnał w dekoderze ok. Spróbuję wymienić kable hdmi.
 
Do góry