Jaki tv do sportu i filmów

rafcio76r

New member
Bez reklam
I co teraz warto dopłacić 500 zł do Samsunga?

U sprzedawcy Kikiego Samsung JU7000 jest w dobrej cenie z kalibracją. Napisz do niego e-maila z zapytaniem o dostępność i cenę. Tego samsunga w cenie powyżej 5400 zł nie opłaca się kupować. Możesz też poczekać na dobrą promocję na TV w Media Markt (ew. Saturnie) typu 10-15% taniej. Tego Samsunga 55" najtaniej można było kupić w MM w promo za 5000 zł a Soniaka 55" X8505C za 4500 zł.
 

Ewaaaaaa

New member
U sprzedawcy Kikiego Samsung JU7000 jest w dobrej cenie z kalibracją. Napisz do niego e-maila z zapytaniem o dostępność i cenę. Tego samsunga w cenie powyżej 5400 zł nie opłaca się kupować. Możesz też poczekać na dobrą promocję na TV w Media Markt (ew. Saturnie) typu 10-15% taniej. Tego Samsunga 55" najtaniej można było kupić w MM w promo za 5000 zł a Soniaka 55" X8505C za 4500 zł.


Za 5490 jest w Rtv euro agd i to na raty 0% więc spoko bo nie muszę naraz wydawać tyle gotówki. Ale problem bo szukają mi nowego bo wszystkie z ekspozycji są i pewnie nie znajdą. W innych marketach typy Media Markt Saturn już kosztuje 5999. Sony kd-55x8509c natomiast kosztuje 5490. Tylko ten sony czytam am różne opnie :/
 

gizewo

New member
Z opiniami to jest różnie. Musisz do nich podchodzić z głową. Poczytaj sobie temat o tym sony w dziale o sony. Nie jest aż tak źle. Ja wybierając tv, czytałem je, a wtedy byle bardzo dużo tych negatywnych. Mimo to zdecydowałem się na niego. Nie żałuję, u mnie wszystko gra i jestem bardzo zadowolony. Każda aktualizacja coś poprawia. Kupiłem go za 5480zł z pięcioletnią gwarancją. Nie ma tv idealnego, wybór należy do Ciebie. A, pamiętaj, że to model 2015 i też może być niedługo tylko macany.
 
Ostatnia edycja:

Ewaaaaaa

New member
Z opiniami to jest różnie. Musisz do nich podchodzić z głową. Poczytaj sobie temat o tym sony w dziale o sony. Nie jest aż tak źle. Ja wybierając tv, czytałem je, a wtedy byle bardzo dużo tych negatywnych. Mimo to zdecydowałem się na niego. Nie żałuję, u mnie wszystko gra i jestem bardzo zadowolony. Każda aktualizacja coś poprawia. Kupiłem go za 5480zł z pięcioletnią gwarancją. Nie ma tv idealnego, wybór należy do Ciebie. A, pamiętaj, że to model 2015 i też może być niedługo tylko macany.


Dzięki, Rozumiem że piszesz o Sony, Długo już go masz. Możesz coś więcej napisać jak się sprawuje?
 

gizewo

New member
Tak o sony. Ja użytkuję go niecały miesiąc, ale testuję i uczę się go. Posiada wady, to fakt, takie jak dźwięk i kąty. Jestem przyzwyczajony, bo poprzedni też mialem sony. Ale za to mam super obraz, który dopasowałem pod siebie i płynność. Nie mam problemów z działaniem. Nie śmigam jak rakieta po menu, robię to w normalnym tempie. Dwa razy mi pilot ten dodatkowy nie działał. Teraz wiem, doczytałem w instrukcji, że może tak być, kiedy jest on w pobliżu wielu urządzeń wysyłających, bądź odbierających fale. Przebywał w otoczeniu laptopa, dwóch telefonów i czterech pilotów. Takie testy odchodziły. Wystarczy, że telefony odsunę na odległość 1,5m i jest ok. Tak, jak pisałem, decyzja należy do Ciebie i jak będzie użytkowany zgadnie z instrukcją, będzie ok. Ja jestem zadowolony i dużo opinii negatywnych się nie potwierdziło. Ten model jest popularny i pewnie trafiają się wadliwe egzemplarze, tak jak w innych markach. Ja mam 5 lat gwarancji za 1zł, dodam pełnej od sony, nie ubezpieczenia, potwierdzonej na infolinii, z mailami potwierdzającymi. Powiem jedno, tv spełnia swoją rolę i moje oczekiwania.
 
Ostatnia edycja:

Ewaaaaaa

New member
Tak o sony. Ja użytkuję go niecały miesiąc, ale testuję i uczę się go. Posiada wady, to fakt, takie jak dźwięk i kąty. Jestem przyzwyczajony, bo poprzedni też mialem sony. Ale za to mam super obraz, który dopasowałem pod siebie i płynność. Nie mam problemów z działaniem. Nie śmigam jak rakieta po menu, robię to w normalnym tempie. Dwa razy mi pilot ten dodatkowy nie działał. Teraz wiem, doczytałem w instrukcji, że może tak być, kiedy jest on w pobliżu wielu urządzeń wysyłających, bądź odbierających fale. Przebywał w otoczeniu laptopa, dwóch telefonów i czterech pilotów. Takie testy odchodziły. Wystarczy, że telefony odsunę na odległość 1,5m i jest ok. Tak, jak pisałem, decyzja należy do Ciebie i jak będzie użytkowany zgadnie z instrukcją, będzie ok. Ja jestem zadowolony i dużo opinii negatywnych się nie potwierdziło. Ten model jest popularny i pewnie trafiają się wadliwe egzemplarze, tak jak w innych markach. Ja mam 5 lat gwarancji za 1zł, dodam pełnej od sony, nie ubezpieczenia, potwierdzonej na infolinii, z mailami potwierdzającymi. Powiem jedno, tv spełnia swoją rolę i moje oczekiwania.

Gdzie Ci się udało znaleźć gwarancje 5 lat za 1 zł ?
 

gizewo

New member
Sony Centre. Zapłaciłem dokladnie 5480zł. Kupiłem przez allegro i jeszcze w promocyjnych ratach 20x0%.
 
Ostatnia edycja:

rafcio76r

New member
Bez reklam
Za 5490 jest w Rtv euro agd i to na raty 0% więc spoko bo nie muszę naraz wydawać tyle gotówki. Ale problem bo szukają mi nowego bo wszystkie z ekspozycji są i pewnie nie znajdą. W innych marketach typy Media Markt Saturn już kosztuje 5999. Sony kd-55x8509c natomiast kosztuje 5490. Tylko ten sony czytam am różne opnie :/

Wypatruj dobrych promocji, co jakiś czas się pojawiają. Soniak 55" X8509C przez ostatni weekend był w ratach 0% w sklepie internetowym matrixmedia w 2 opcjach:
1) 4999 zł z gwarancją 2 lata,
2) 5250 zł z gwarancją 4 lata.
 

Ewaaaaaa

New member
Wypatruj dobrych promocji, co jakiś czas się pojawiają. Soniak 55" X8509C przez ostatni weekend był w ratach 0% w sklepie internetowym matrixmedia w 2 opcjach:
1) 4999 zł z gwarancją 2 lata,
2) 5250 zł z gwarancją 4 lata.

Thx, muszę wypatrywać promocji. Jakby ktoś zauważył promocje na Samusnga 55JU7000 albo SONY KD-55X8509C najlepiej raty 0% to proszę o info :)
 

gizewo

New member
W sieciówkach to będą chcieli Ci ubezpieczenie doliczyć, bądź gwarancję, inaczej odrzucają wnioski. Sprawdź ewentualnie zakupić na raty przez Internet np w euro rtv
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Kalibracja kosztuje 400 zł , dla członków niebieskich członków forum masz specjalna cenę i telewizor już skalibrowany.
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
W sieciówkach to będą chcieli Ci ubezpieczenie doliczyć, bądź gwarancję, inaczej odrzucają wnioski. Sprawdź ewentualnie zakupić na raty przez Internet np w euro rtv

W jakich sieciówkach odrzucają??? Brałem (moim znajomi również) na raty 0% często w Media Markt i Saturnie i nigdy przy odmowie wzięcia ubezpieczenia nie odrzucili mi wniosku. Proszę pisać jakie konkretnie markety stosują taką politykę rozpatrywania wniosków kredytowych.
 

gizewo

New member
Neonet i euro rtv. W neonecie nawet mają nakaz. W gazetce kilka tygodni było tv sony 50x0%, a w sklepie bez ubezpieczenia nie da rady. W euro tak samo. Nie wiem, czy we wszystkich marketach tych sieci, ale w moim rejonie tak jest. W media i saturnie nie próbowałem.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
W RTV Euro jest to wręcz nagminne. W bezczelny sposób wmawiają człowiekowi, że bez ubezpieczenia nie można. Śmiechu warte, ale taką politykę narzuca stado baranów piastujących władzę na wyższych szczeblach. Pół roku temu brałem lapsa na 10x0 i gadka pracownika punktu ratalnego doprowadzała mnie już do coorvicy. Dopiero jak powiedziałem że nagram tą rozmowę i przedstawie jeszcze w dniu dzisiejszym rzecznikowi praw konsumenta to bez zbędnego już pierdnięcia dostałem kredyt bez dodatkowych kosztów. Pracownik zaśpiewa tak jak mu zagra przełożony a jak się nie podoba to won na bruk. Liczy się sprzedaż, sprzedaż wszystkiego a od tych dodatkowych produktów sklep ma wypłacaną prowizję.
Reasumując, kredyt 0% jak najbardziej dostaniesz, ale nie możesz dać się omamić temu co pieprzy pracownik. Trzeba postawić sprawę jasno i walczyć o swoje. Ile jest osób które te dodatkowe cuda wezmą bez żadnego gadania. Żal że ludzie nie znają swoich praw.
 
Ostatnia edycja:

rafcio76r

New member
Bez reklam
Niestety na ludzkiej niewiedzy właśnie żerują te bankowe trole. Grunt to konsekwentnie trzymać się swojego stanowiska, a jeśli sprzedawca nie chce ustąpić i nadal wciska ten ubezpieczeniowy chłam, to trzeba mu pokazać środkowy palec i zakupić TV w innym sklepie :) Co do neonetu i rtv euro agd to mają promocje bez rewelacji. Ktoś kiedyś napisał, że 2 maja ma być promo w MM bez Vat-u na TV, ciekawe czy się to sprawdzi hehe
 
Do góry