Jaki tv do ps3?

Masta_J

Active member
Bez reklam
Szukaj coś minimum 50", może dasz rady coś dołożyć do tej kwoty i jakaś plazma Panasa wpadnie w takim właśnie rozmiarze.

Pozdrawiam,
 

adamczyk

New member
Czy ktoś byłby w stanie mi pomóc.....w dziale odnośnie tego tv nikt sie nie odzywa.
Nawet do kiekiego pisałem ....nic.


Ech...chybaza dużo już widziałem takich efektów na tv...mój brat ma 40" rodzice 37" f.HD

Jakoś d..y nie urywa.

Oczywiście obraz przy trailerach full hd z konsoli robi wrażenie.....jest igła

Plus odbiór z dekodera od Cyfry + w wersji bez HD po kablu Euro...również jest na zadowalającym poziomie .

Nawet zwykle filmy avi jakoś lepiej wyglądają.


Tylko że Ja potrzebuje tv do grania na konsoli.....

Gram tylko w fife po sieci.

Zapewne nie przyzwyczaiłem się jeszcze do takich koloròw....bardziej żywe ...bardziej ostre....i mocno kolorowe.

Na moim starym lcd wszystko było jakieś mdłe...wiadomo Nie ta technologia.
Próbowałem kalibracji obrazów z forum....te szczególnie pod ps3.

Trochę jak dla mnie za ciemne....ale to Nie problem.


Ludzie pomóżcie....może to moje oczy się Nie przyzwyczaiły jeszcze do niego .

Ale gdy gram w fife i jest szybsza akcja to obraz smuzy delikatnie przez sekundę....tzn. sami zawodnicy.

Wydaje się jakby drgali....pierwszy raz jak to zobaczyłem to lekko się przeraziłem.

Może Nie ten tryb w ustawieniu tv zostawiłem. Ale Nie.....grałem na trybie gra.

I Nie wie czy to moje oczy muszą załapać...przyzwyczaić się do obrazu. Czy może coś w ustawieniach trzeba zmienić.

Dziś sprawdze u brata jak to wygląda. Ale Nie kojarzenia takich efektów przy szybszych akcjach. Ma 40" lcd/leda PHILIPSa 40pfl565.

Jeśli takiego efektu nie ujrze u niego.....to jeszcze po próbuje w ustawieniach Toshiby. Ewentualnie Tv do wymiany.

I nie mam ochoty na takie zabawy z przenoszeniem go ....wymienianą. I później na jaki ?

Nie mam już sił. Przez chwilę chciałem brać plazme od pfila......i może na nią się zdecyduje
Może to czas reakcji matrycy ma wpływ na to co się dzieje. Podobno ten tv posiada 8ms
A jak wiadomo producenci potrafią zaniżać prawidłowe wartości...więc możliwe że jest on większy
 

mcfly2305

New member
Zakupiłem Samsunga PS51E550 głównie w celu grania na PS3 (TV raczej nie oglądam).

Myślicie, że będzie się dobrze sprawował? Nie przeglądałem wielu ofert a ten w tej cenie wydał się najsensowniejszy.

Czekamy na kuriera...
 

mateo55

New member
Witam
Chciałem się dopytać który TV będzie lepszy pod PS3
LG 32LD320
czy
Sony Bravia KDL-32ex302.
Innych nie biorę raczej pod uwagę ponieważ mam możliwość zakupić któryś z tych wyżej wymienionych za małe pieniądze.
 

Wihim

New member
Witam wszystkich. Jestem tu nowy więc proszę o wyrozumiałość.

Mianowicie, chciałbym sobie kupić TV do konsoli ps3, nie ukrywam że czasami lubię popatrzeć ze znajomymi również na filmy/mecze. Pokój 4x5 m, budżet 3 tysiące. Nasuwa się pytanie co będzie lepsze LED czy Plazma...


Modele które przykuły moją uwagę to :

-TOSHIBA
TV LED TOSHIBA 40TL933

-TV LED SAMSUNG UE46ES5500

P.S. Czy w/w modele mają podświetlenie full led czy nie?

Z góry dziękuję za zainteresowanie się moim zapytaniem.
Pozdrawiam, Marcin!
 

adhed

New member
Ja gram na już poczciwym TV od Phillipsa - jakiś LCD z 27'. Ma tylko HD Ready, ale niewiele gier wykorzystuje Full HD, więc mi w pełni wystarcza.

HDMI i obraz z pleja jest super :)
 

seelenight

New member
Witam chciałbym prosić o przedstawienie mi 10 propozycji TV pod PS3 będzie on służył tylko do grania głównie w FPSy, dlatego liczą się jak najmniejsze opóźnienia, rozdzielczość 40 - 46 LCD, LED, PLAZMA.

Pozdrawiam
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Szkoda, ze ta konsola nie ma gier w rozdzielczosci full HD a tylko 720p :) ale i tak wymiata :)


gran turismo i CoD MW3 są w full hd. a inne gry które nie wymagają aż takiej rozdziałki to są dla dzieci w których grafika stoi dalej niż grywalność.

zależy co ty masz za gry i w co lubisz grać.




każdy tv jest dobry do grania. jak ty nie masz wielkiego pojęcia o tym to nie będziesz widział różnicy
 
Do góry