Jaki tv do ps3?

don111

Banned
don111 na jakim poziomie jest input lag w tych tv LG powiedzmy w 570s (na forum 8 na 10 osob twierdzi ze te telewizory nie nadaja sie do gry??) Podaj jakis przyklad z zycia ze da sie na nich fajnie pograc i kupie ten tv bo podobal mi sie od poczatku. Pozdrawiam
trzeba ustawić złącze hdmi gdzie podłączona jest konsola na "PC", wtedy na każdym trybie obrazu jest input lag na poziomie trybu "gra"
była na ten temat dyskusja w dziale 3d o ile dobrze pamiętam
 

p5zx

New member
Co do LG to widzę że osoby co go nie mają piszą że ma input laga zaś Ci co już go kupili piszą ze go nie ma :) Sytuacje jest podobna na forach z innych nacji na jakimś większym forum z UK też 10 osób pyta jednocześnie o input lag i większości jest pewna tego a posiadacze tv piszą ze po zmianie na PC tego nie ma .

To jest post z tego forum odnośnie LW4500 użytkownika Pigway

Ile razy można pisać, że nie ma input laga?
Tak trudno zrozumieć?
Mam, używam z PS3 praktycznie 24 godziny na dobę, platynuje gry jedna za drugą i lepszego TV w życiu nie widziałem!
Jakiś niedorozwinięty debil nastraszył Input Lagiem i teraz wszędzie się to szerzy.
W 3D ukończyłem już Motorstorm Apocalypse oraz Killzone 3, nie do opisania!
To już jest chore, debaty nad nieistniejącym defektem.

Dodam, iż ja jestem czuły na różnego rodzaju mankamenty, do tego stopnia iż w ciągu kilku miesięcy zakupiłem już dwa telewizory. Teraz lepiej trafić nie mogłem.


Są też głosy mówiące co innego głownie na zagranicznych forach

"I have the latest firmware 04.60.26, 47" version of the screen.
Connected laptop via hdmi to test for input lag, set up monitor mirroring.
Went to inputlag
Used a canon eos 450d with 1/100 shutter speed to capture times
Results: -
With pc input/game mode on and everything else off, input lag is 67ms
With game inout/game mode and everything else off, input lag is 116ms"


Więc nic pewnego jednym słowem przydał by się ktoś kompetentny kto by podłączył go normalnie do crt i sprawdził dokładnie a nie tylko pisał ogólnikowo że ,,jest niski,, .

Mam też pytanie jakiego input laga mają np GT30 plazmy czy jest on jakkolwiek porównywalny do najszybszych LEDów ???
 

xavierdk

New member
Witam na forum i życzę wszystkim 2012 w full hd :)
tak jak wielu moich poprzedników proszę o pomoc, a mam takie wytyczne:
hdtv 30% - platforma n pelny pakiet, z czego sport to 70% uzytkowania
ps3 70% - 10% na filmy
rozmiar tv 47 max 50''
budzet 4k

z góry dziękuję za pomoc
 

winner4

New member
Szukam czegoś co zastąpi moje LCD 32".

Mam dość jasny pokój (więc plazma raczej out). Budżet to około 2500-3000zł (w zależności od rozmiaru). Chętnie sprawiłbym sobie coś w wymiarach 46", bo najbardziej zależy mi na wielkości (takie rzeczy jak Smart TV itp. mnie nie ruszają). Pasowałoby, żeby input lag był jak najmniejszy, bo sporo gram w FPSy.
 
Ostatnia edycja:

p5zx

New member
Po ostatnich testach aktywnego 3D stwierdzam ze jest mi zupełnie niepotrzebne głowa boli już po 15 min co dziwne pasywne 3d jakoś znoszę nieźle ale nie o tym miałem napisać .

To skłania mnie do jednego z pierwszych wyborów mianowicie Philips PLF 9705 input laga ma na poziomie GT30 więc jest gitara . Chyba że ktoś zna Leda który też by się charakteryzował równie niskim czasem reakcji ???

Proszę o ostateczne doradzenie będziecie mnie mieli już z głowy ;)

Pozdrawiam
http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j...sg=AFQjCNH3A0tHYkBsXimoGdoJ7y0uH8Fu8A&cad=rja
 

jery--

New member
Bez reklam
Niestety plazma nie każdemu może odpowiadać. Ja np, nietypowo, ale grywam głównie w dzień i z okien od południa często światło słoneczne pada prosto na matrycę TV. Nie wyobrażam sobie grania w takich warunkach na TV z odblaskową matrycą i słabym podświetleniem. Od pół roku mam 47" Philipsa 7606 i jestem zadowolony z wyboru. Imput na poziomi 30 ms. i fajna opcja dla grywających we dwójkę na jednej konsoli (czasem tak grywam), dual view gaming, czyli każdy z graczy widzi tylko obraz jemu przypisany na całym ekranie. Potrzebne do tego są okulary, które niestety trzeba dokupić.

pozdrawiam
 

p5zx

New member
Niestety widzę że powraca OPCJA (nie chcesz plazmy panasa to wejdz sobie na inne forum) i tam zapytaj... Za każdym razem dostaję info GT30 ,G30 ,VT30 gdzie wyraźnie zaznaczam że szukam LEDa i jest mi on potrzebny do tylko gier. A kwota 4,5tys + - chyba jest wystarczającą do podania choć 1 modelu który by sie nadawał do gier podałem np philipsa PFL 9705 ma on laga niskiego jak Plazmy Panasonica i chyba dlatego nie dostałem odpowiedzi gdyż już główny argument plazmy został zrównoważony (no wiadomo ta super czerń ale to jak pisałem nie dla mnie)

Na forum udziela się dużo osób mających po parę tys postów (czyli muszą się choć trochę znać na rzeczy) ciężko mi jest zrozumieć jak to możliwe że nikt nie zna LEDa który był miał niski input lag normalnie szok pełna profeska panowie.

Już od dawna przeczuwałem że nie dostanę sensownej odpowiedzi na tutejszym forum więc i tym razem nie oczekuję ale i tak...

...Pozdrawiam
 

DOMEL9

New member
Bez reklam
Faktem jest że tutaj w dziale ps3 wiekszość to plazmaniacy hyhyh - Filip którego podałeś zbiera bardzo pozytywne opinie - pewnie już czytałeś w dziale LCD - myśle że tam powinieneś szukać konkretów i danych technicznych pamietaj że producenci często zaniżaja ILaga żeby nie odstraszyć klientów- tam KiKI i inni pomoga Ci znależc odpowiedni TV bo niestety tu panuje "szowinizm plazmowy" hihi ale nie bez powodu. Ja niestety nie uznaje w ogóle innej technologi jak plazma ( przynajmniej narazie - oled może kiedyś ) ze wzgledu na jakość obrazu i technologie - LCD jest jak palnik acetylenowy hihi - w twoim wypadku powinieneś szukac modelu który własnie nada sie do konsoli z inputem no i 3D zapewne fajne będzie chociaż ja nie mogłem wytrzymać - z tymi odblaskami na szybie plazmowej tez przesada ja mam do 13 słonko walące i nie narzekam haha kurde znowu reklamuje plazme sorki sorki
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Niestety widzę że powraca OPCJA (nie chcesz plazmy panasa to wejdz sobie na inne forum) i tam zapytaj...
I bardzo dobrze, jak chcesz wchodzenia sobie w tyłek to śmigaj na forum LCD i LEDów, tam ktoś Ci na pewno wejdzie i poleci fajnego LEDa.

Za każdym razem dostaję info GT30 ,G30 ,VT30 gdzie wyraźnie zaznaczam że szukam LEDa i jest mi on potrzebny do tylko gier.
I to powinno już być wystarczającą zachętą byś sobie poszukał informacji na forum LCD i LED. Dlaczego koniecznie chcesz tutaj otrzymać taką odpowiedź? Gdzie indziej jest źle czy co?

A kwota 4,5tys + - chyba jest wystarczającą do podania choć 1 modelu który by sie nadawał do gier podałem np philipsa PFL 9705 ma on laga niskiego jak Plazmy Panasonica i chyba dlatego nie dostałem odpowiedzi gdyż już główny argument plazmy został zrównoważony (no wiadomo ta super czerń ale to jak pisałem nie dla mnie)
No fajny ten Phil, jak chcesz LEDa to bierz Phila.

Na forum udziela się dużo osób mających po parę tys postów (czyli muszą się choć trochę znać na rzeczy) ciężko mi jest zrozumieć jak to możliwe że nikt nie zna LEDa który był miał niski input lag normalnie szok pełna profeska panowie.
Nikt Ci nie poleci syfu z niskim tylko input lagiem, nie tędy droga.

Już od dawna przeczuwałem że nie dostanę sensownej odpowiedzi na tutejszym forum więc i tym razem nie oczekuję ale i tak...

...Pozdrawiam
Cóż za bzdury do kwadratu, ochłoń kolego bo strasznie bredzisz.
Dlaczego skoro masz do wydania 5K na telewizor, nie weźmiesz sobie prezentacji od KiKiego we własnym domu, na własnym słonku i nie sprawdzisz, który to fantastyczny LED rozwali w drobny mak te nasze GT30, G30, VT30? No właśnie, ciężko mi zrozumieć jak to możliwe, że nie chcesz wybrać tego najlepszego możliwego sposobu wyboru TV...

Pozdrawiam,
 
Do góry