Jaki tv do ps3?

marekdbr

New member
Plazmy sprzed paru lat tyle ciagnely, teraz to duzo mniej, ja mam leda Toshiba 46VL748 i jestem mega zadowolony

Wysłane z HTC HD2 używając Tapatalk
 

Toomus23

New member
np z ceneo

Kod producenta TX-P50VT30 Linia Viera Pobór mocy Pobór mocy w trybie oczekiwania: 0.3 W, Nominalny pobór mocy: 410 W, Średni pobór mocy w czasie pracy: 190 W
 

Toomus23

New member
No to gitara :) pewnie zdecyduję się na którąś plasmę panasa :) a jeszcze mam pytanko: jak na niej będą wyglądały filmy divx? oraz podpięta cyfra plus
 

rhythm

New member
Witam,
lepiej wybrać do PS3 telewizor Philipsa z serii 9705 czy plazme Panasonica z serii GT? Już mi głowa puchnie od czytania i wybierania tv:/
 

don111

Banned
No to gitara :) pewnie zdecyduję się na którąś plasmę panasa :) a jeszcze mam pytanko: jak na niej będą wyglądały filmy divx? oraz podpięta cyfra plus
najlepiej jak to możliwe (jak na divx), ale sam przerzucisz się na filmy hd gdy zobaczysz jak wyglądają
lepiej wybrać do PS3 telewizor Philipsa z serii 9705 czy plazme Panasonica z serii GT? Już mi głowa puchnie od czytania i wybierania tv:/
ten Philips jest dobry do gier, ma niski input lag i dość szybką matrycę ale plazma to nie jest... choć jak masz obydwa w podobnej cenie (za ten sam rozmiar) to można się zastanowić
 

markus277

New member
Witam!
Szukam jakiegoś ciekawego telewizora (32" lub 37", FullHD, musi odbierać tv cyfrową). Budżet ok. 1500zł. Potrzebuję go do PS3.

Proszę o doradzenie, czy ma to być plazma czy lcd, oraz jakieś konkretne modele. Czy lcd musi mieć 100Hz żeby grać na nim komfortowo?

Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.
 

don111

Banned
do gier bez znaczenia czy będzie miał 50 czy 100/200/400hz, bo i tak to będzie wyłączone, w przeciwnym razie bardzo przeszkadza input lag
za 1500zł może już się kupi jakiś przyzwoity 32' lcd, choć na Twoim miejscu wybrałbym Panasonica 42c3
 

markus277

New member
Ten panasonic byłby dobry, tylko że nie jest FullHD. właśnie się zastanawiam, czy warto na to zwracać uwagę, na razie gry nie są w fhd ale niedługo nie wiadomo jak będzie. Może jeszcze jakieś inne propozycje?
 

don111

Banned
czy kupisz 42', na którym nie będzie widać full hd bo go nie ma, czy kupisz 32-37' full hd na którym nie będzie i tak tego widać bo ekran jest za mały, to bez żadnego znaczenia
w praktyce różnica między 1080p a 720p jest mała, dużo mniejsza niż między 576p (dvd) a 720p, więc niewiele stracisz nawet przy 42' ekranie
na plaźmie zyskasz dużo lepszą płynność ruchu w stosunku do LCD, do tego przy niskim input lagu
w LCD taka płynność jest osiągana jedynie przy wysokim input lagu (włączone systemy 100hz+ typu true motion, motion plus itp)
 

markus277

New member
Chyba mnie przekonałeś, ale muszę jeszcze trochę przekalkulować (bo z tego co wywnioskowałem, musiałbym kupić dość drogi lcd żeby płynność była podobna jak na plazmie).

Bardzo dziękuję za fachową radę :)
 

don111

Banned
w sumie jeszcze takiego LCD nie wymyślili, owszem - są upłynniacze które powodują że obraz jest równie płynny, ale tak jak napisałem - generują olbrzymi input lag, praktycznie nie da się wtedy grać w gry akcji
inna sprawa że LCD są dużo droższe, plazma w tej samej cenie i o tym samym rozmiarze jest praktycznie zawsze zdecydowanie lepszym telewizorem
 

grzeluu

New member
Witam. Zamierzam kupić monitor. Jak te nadają się do ps3 ?:

Benq XL2410T
Acer GN245HQBMID

Podajcie w razie czego jeszcze jakieś, które byście polecili.
 

DOMEL9

New member
Bez reklam
parametry podobne maja - ja bym brał benka bo acer żle mi sie kojarzy niestety, no i taki podobno fajny do gier jest czasy reakcji itd marketing ale kto wie - a najlepiej to wez telewizorek plazmowy hihiih
 
Do góry