Jaki tv do ps3?

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie wiek skąd taka informacja- ale nie jest to prawda.
Tak to są modele 46" i do Twoich potrzeb rewelacja.
 

AdamNysa

New member
Cześć,
szukam TV z input lag'iem poniżej 20ms, minimum 42 cale - nie pogardzę większym:), bluetooth, Full HD, DVB-T/C, 3D mnie nie interesuje, cena... hmm.. do 5tys zł (!?). TV ma głównie służyć do grania na PS3 + filmy HD z dysku(nie przez DLNA). Ważne żeby nie występowało buczenie. Zastanawiałem się nad Sharp 46LE 830, ale 40 ms odstrasza mnie.
Z góry dzięki za pomoc:) Pozdrawiam
 

mgrradar

Member
Czesc panowie/panie

mam do was prozbe oraz chcial bym zaczerpnac waszych opini na temat mojego przyszlego tv .

Co sadzicie o tych modelach :

1. PHILIPS 46PFL9705 46PFL9705 - cena ; poprostu ten TV jest za drogi
2. PHILIPS LED 40'' 40PFL9705 40PFL9705H - cenna na allegro 4000zl wiec moze byc
3. Philips 32PFL9705H - chyba troche za mały ?

Co sadzicie o moim wyborze philipsa czy nadaje sie do PS3 ??
 

mgrradar

Member
Witam

Sluchajcie zastanawiam sie nad kupnem TV marki philips . Zastanawim sie czy ktos posiada ten Tv w domu podpiety pod konsole , jakie sa wrazenia ? Ktory model najlepiej wybrac ?

1. PHILIPS 46PFL9705 - zdecydowanie za drogi jak na ta chwile :(
2. PHILIPS LED 40'' 40PFL9705 40PFL9705H - na allegro juz za 4000zl wiec mogl bym go kupic sklaniam sie najbardziej w jego strone
3. Philips 32PFL9705H - chyba troszeczke za mały ?

Co sadezicie o 2 modelu nadaje sie czy nie ?
 

yauokim

New member
z mojego doświadczenia z TV, to obecnie kierowałbym się długością gwarancji i opcją jej przedłużenia (w rozsądnej cenie) + opinie w sieci na temat usterek w danym modelu
 

meroFL3X

New member
Czy ktoś ma podłączoną ps3 do LG 50PV350? jak się sprawuje konsolka przy tym tv, i jak z imput lagiem?
 
Ostatnia edycja:

Von_Lofixber

New member
Na wstępie jako nowy forumowicz chciałem się przywitać, co niniejszym czynię.

Jestem zainteresowany zakupem jednego z poniżej wymienionych telewizorów:
Sharp 32LE320E, Panasonic TX-L32D25E tudzież ewentualnie Philips 32PFL5605H.

Nie ukrywam, że najważniejsza jest dla mnie cena i jakość obrazu. Telewizor ze względu na niewielki rozmiar pokoju, w którym gram nie może być większy niż 32". Funkcje takie jak podłączenie do internetu, oglądanie filmów z USB i tym podobne nie mają dla mnie znaczenia podobnie ma się to do jakości odbioru TV analogowej sprzęt ma służyć głownie do grania.

Który z powyżej wymienionych LEDków możecie ewentualnie polecić, a może przyjdzie komuś na myśl jakiś inny model w przedziale cenowym do 2000zł.

Chętnie zaznajomię się z opiniami użytkowników wyżej wymienionych.

Pozdrawiam.
 

kirn

New member
Rozglądałem się ostatnio za tv do mojej czarnuli i chciałem zapytać czy ktoś może posiada te tv i może się wypowiedzieć jak obraz na nich wygląda. Interesują mnie modele Samsunga: UE40C8000 oraz UE40D7000. Są atrakcyjne cenowo i jak dla amatora wygląda w porządku ale nigdzie w sklepie go nie widziałem w akcji dlatego pytam. Może znacie jakieś inne podobne tv (zależy mi na 3D, Full HD, LED oraz płynnym obrazie), to dziękuję za odpowiedź.
 

impi1111

New member
Witam,

Poszukuję 40 calowego, LEDowego telewizora do mojego playstation 3.

Preferował bym telewizor Sony, gdyż wyczytałem, że ps3 jest bardziej kompatybilne z własnymi produktami.

Cena: ~3000

Dziękuje za sugestie.
 

badyl7

New member
Witam, od 2 lat jestem szczęśliwym posiadaczem TOSHIBY 32xv550pg, jestem z niego bardzo zadowolony ale czas najwyższy przenieść się na coś lepszego, spełniającego moje wymagania:)
Poszukuję telewizora typowo pod konsolę PS3 z funkcją 3D, będę oczywiście korzystał również z podstawowych funkcji telewizora ale to odstawiam na drugi plan, zależy mi na płynności, kolorach, braku smużenia.
Pokój ma wymiary 4/3m telewizor będzie umieszczony na dłuższej ścianie, maksymalna odległość oglądania to 2,5m. Do pokoju wpada dosyć dużo światła ale posiadam roletę która robi z niego kompletną ciemnię :), tak więc matryca może odbijać. Tak jak wspomniałem zależy mi na czymś naprawdę dobrym. Fundusze jakimi dysponuję to 4000zł, zastanawiałem się nad tym modelem:
Sharp LC-46LE830E Quattron 3D okulary 3D , czekam na opinie, ewentualne sugestie co do innych modeli, pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

klaus71

New member
Bez reklam
ja do konsoli polecałbym jednak lcd - jak długo będziesz łupał w jedną grę i nic innego nie oglądał to wypalenia nawet na panasonicach gwarantowane.

a do 3d ja polecałbym pasywne 3d (zwłaszcza przy lcd by nie mieć mega crosstalku) - zwłaszcza jak zamierzasz ostro eksploatować gry w 3d - oczy mniej się męczą.
 

badyl7

New member
ja do konsoli polecałbym jednak lcd - jak długo będziesz łupał w jedną grę i nic innego nie oglądał to wypalenia nawet na panasonicach gwarantowane.

a do 3d ja polecałbym pasywne 3d (zwłaszcza przy lcd by nie mieć mega crosstalku) - zwłaszcza jak zamierzasz ostro eksploatować gry w 3d - oczy mniej się męczą.


Tak na szybko znalazłem na allegro LG z pasywnymi okularami, szczęście miałem bo dziś akurat sprawdziłem to na sobie w euro rtv, byłem zawiedziony. Kumpel zaraził mnie swoim sharpem, sam sprawdziłem i efekt był super (killzone 3), poczułem jednak, że oczy bolały mnie przez chwilkę ale to podobno kwestia przyzwyczajenia l, co do grania to nie będę piłował wciąż jednej gry(czasem multi), tzn. max kilka godzin dziennie o ile czas pozwoli na to, filmy też jakieś obejrzę w hd bądź na blu-ray
 
Ostatnia edycja:

don111

Banned
ja do konsoli polecałbym jednak lcd - jak długo będziesz łupał w jedną grę i nic innego nie oglądał to wypalenia nawet na panasonicach gwarantowane.

a do 3d ja polecałbym pasywne 3d (zwłaszcza przy lcd by nie mieć mega crosstalku) - zwłaszcza jak zamierzasz ostro eksploatować gry w 3d - oczy mniej się męczą.
mam starą 3 letnią plazmę full hd i topowego leda LG LX9500, do gier jest wg mnie lepsza ta plazma, więc tym bardziej lepsza będzie nowsza...
wypaleń ani nawet powidoków nie miałem, można grać bez obaw cały dzień, może nie tydzień czasu w jedno i to samo bez oglądania pomiędzy sesjami czegoś innego bo tu może faktycznie byłoby ryzyko...
za ledem przemawia lepsza ostrość i wyrazistość przy wolniejszych ujęciach, za plazmą lepsze kolory i płynność obrazu/ostrość przy szybkim ruchu
w LG można włączyć true motion, wtedy ruch jest idealnie płynny ale nie da się grać w gry akcji (input lag >100ms)
zamiast Sharpa wybrałbym Panasonica 50GT30
 
Kiedyś się grało na rosyjskim Elektronie (programator rozklekotany) i Orionie na dwie plejki! Na głównym leciał turniej alkoholowy w PES'a, a obok n00b'iło si,ę w Tekkeńca! Audiofilem i Videofilem nie zostałem. Zresztą takiej muzy na mp3 słucham, ze bitrejtu dużego się z tego niewykrzesa. Teraz VV czy PES na 42 calach, a grafa słaba i tego niewykorzystuje. Sygnału z kompa na tym nie puszczę, bo już gry obrzydły (depresja jakaś wieku średniego?). Przepalę swój ostatni telewizor i rzucam wszusyko! Kładę się na wyro i patrzę w sufit, bo nie ma co oglądać i w co grać! Muzyka wk00rwia też!
 
Ostatnia edycja:

gutekmichal

New member
Witam. Chciał bym prosic o rade dotyczaca kupna tv glownie do ps3. Ograniczaja mnie pieniadze (+/-1500) wiec nie poszaleje w tym temacie. Wiem ze telewizor w tym przedziale cenowym nie wykorzysta w pelni mozliwosci konsoli ale lepsze to od starego 26" kineskopa:p Z modeli ktore przegladalem zastanawiam sie nad LG 32LV3550. Samsung UE32D5000 troche przekracza moje zasoby pienierzne ale mozna o nim pomyslec. Prosze o rade i o jakies propozycje zwiazane z tym tematem
 

lex-spa

New member
witam

jak w temacie jestem na etapie zakupu szkiełka do ps3

kryteria jakie powinien spełniać to :

46"-47" , LED , 3D nie koniecznie no ale jak by było to pysznie
najlepszy INPUT LAG jaki jest dostępny w cenie do 4.200zł pytam o to bo szkiełko będzie robiło długie maratony on-line z C.O.D. M.W.3 i BATTLEFIELD 3 a tam odświeżanie to podstawa

kiki kilka postów wstecz proponuje model Sharp 46LE 830 , jaki jest w nim imput lag ?

dajcie więcej propo typowo pod PS3
 
Do góry