Jaki tv do ps3?

BruenorBH

Member
mam panasa PZ800 i przy "normalnym" graniu (od 1 do 6h dziennie :) ) nic mi grafiki nie psuje.
Jak by w BF:BC/BC2 albo GT5 "rozbiegały" by mi się kontury to już by był inny TV...

Co prawda jest to 100Hz a nie 600Hz. I po innych wątkach na różnych forach wnioskuję że problem fałszywych konturów występuje właśnie w nowszych konstrukcjach (zwłaszcza tańszych modelach). Nie wiem czy da się tam wyłączyć IFC - myślę że tam leży problem...

Nie wiem Jak z 600Hz IFC PRO (3d tv) - trzeba by sprawdzić / zapytać posiadaczy.

LCD miałem tylko panasa lx70 no to... raczej bym do niego nie wrócił... a 200W różnicy (~ 8h dziennie) czuje co miesiąc...
 

VnnAmed

New member
Witam. Przymierzam się do kupna telewizora do PS3. Zastanawiają mnie dwa modele, mianowicie:

1. Philips 32PFL3605

2. LG 32LD350

Ceny obu to ok. 1300-1400 zł. więc są z (naj?)niższej półki. Problem polega na tym, że boję się o jakość wyświetlanego obrazu. Ich rywal cenowy nad którym również myślę - Benq M2700HD jest tańszy
o ok. 150 zł i z testu na benchmark.pl (podałbym link ale forum nie chce mi pozwolić ...) wnioskuję, że jest naprawdę dobry jeżeli chodzi o obraz. Jako że nie oglądam telewizji, a raczej filmy na DVD/Blu-Ray do powyższych telewizorów skłania mnie głownie wielkośc 32" - Benq ma 27". Telewizor/monitor będzie ,,pokojowy" - będę grał z odległości ok 2 metrów. Proszę o radę i z góry dziękuję
 

piciu42

New member
Smużenie

Witam, chciał bym zakupić tv sony kdl-32ex500 pod ps3 oczywiście, w głowie mam totalny bałagan gdyż, czytam opinie jeden mówi super dobry obraz i kontrast, a drugi blade kolory . ale to nie ważne, głównie chodzi mi o smużenie, czy ten telewizor będzie smużył przy graniu, i od czego zależy smużenie i jakieś tam migotanie. jestem zielony jeśli chodzi i tv proszę pomóżcie
 

DOMEL9

New member
Bez reklam
A moze plazma 37' kolego VnnAmed ? i dla Ciebie Piciu plazma bedzie elegansio bo obraz jak marzenie kolory naturalne i nie smuży - naprawde trzeba zakonczyc temat bo LCD to jest moze i dobre ale na zegarki :twisted:
 

kapsell

New member
Bez reklam
Witam, chciał bym zakupić tv sony kdl-32ex500 pod ps3 oczywiście, w głowie mam totalny bałagan gdyż, czytam opinie jeden mówi super dobry obraz i kontrast, a drugi blade kolory . ale to nie ważne, głównie chodzi mi o smużenie, czy ten telewizor będzie smużył przy graniu, i od czego zależy smużenie i jakieś tam migotanie. jestem zielony jeśli chodzi i tv proszę pomóżcie

Ja najbardziej bedzie ok. Wszystko jest tak jak trzeba. Wspolpraca wzorowa (w koncu oba sprzety to Sony).
 

politan3

New member
Plazma Panas TX-P42S20 vs. LCD Sony KDL-40EX501 czy też Samsung LE40C650. Jak sądzicie, co się lepiej nada pod PS3 i sporo kanałów w HD ?
 

DOMEL9

New member
Bez reklam
napewno plazma i napewno panasonic ale czemu ten model ? kasiorka ? moze TX-P42G20 ma usb juz DLNA ale ten twoj podobno wysyla dts po optyku porowownaj sobie na stronie producenta i wybierz Panasonica nic innego i ofkors plazme to nie pozalujesz - pewnie czytales juz forum wiec wiesz dlaczego plazma a jak nie to przeczytaj
pozdr:krol:
 
Ostatnia edycja:

piciu42

New member
Sony

Mam dość konktretne pytanie, jaki czas reakcji ma ten tv sony kdl-32ex500. Wszędzie szukam i nigdzie nie pisze . Nie wiem czy ma odpowiedni pod konsole
 

politan3

New member
Ten Sony ma ogromny InputLag z tego co czytałem i wynikało z testów więc do grania na PS3 jest to średni wybór. Sam to rozważałem ale przy grze w multi może to robić różnice.
 

lennar

New member
Ps3 i TV

A kto mi powie jak na ue46c6500 sie bedzie sprawowac ps3, pozyczylem xboxa i nie widze problemow w grze, tylko nie wiem czy zawsze korzystac z tryby gry - to raz , a dwa czy motion plus wlaczac?
 

ArieLoOoPL

New member
Witam,
co myslicie o telewizorze kdl-40nx700 .?
czy warto doplacic i kupic 3d tv.?

obecnie urzywam jvc 32r90bu, ale bym chcial cos wiekszego i nowszego...
 

DOMEL9

New member
Bez reklam
osobiscie mi 3D nie wydaje sie byc warte tych cen, na Twoim miejscu bym wziąl duzą ładną plazmę Panasonica :krol: chyba że zainwestujesz w projektor 3D
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
S20 będzie świetny, upewnij się tylko, że nie widzisz zielonej poświaty bo potem będzie na nas :)

Pozdrawiam,
 

piciu42

New member
Witam,zakupiłem ex500 i tv jest świetny pod każdym względem. Kolory super, czerń super. Troszkę wolno kanały zmienia, ale ja kupiłem do grania. Input lag, ja takiego czegoś nie widzę, opowieści o tym są mocne przesadzone. Śmiało jak macie 1800zł to kupujcie, najpierw kupiłem ja, potem wleciał kumpel zobaczyć i mówi: wow już jutro jade kupować tego samego
 

Singularity

New member
witam, chcę kupić tv do ps3. Myślę o 40" BRAVII KDL EX500. W media markt jest z dopiskiem AEP (O co to znaczy?)za 2549zł, wydaje mi się że jest to ok cena jak za ten tv.

Sam tv jest gruby dość ale to nie LED więc nie dziwota, przód jednak ładny w/g mnie...
Jak się sprawuje ten tv z ps3 do grania?
jest coś lepszego w tej cenie?

Może lepiej poczekać trochę i kupić EX700/10/11?

co sądzicie o KDL NX500?

pokój ma 10m2
nasłonecznienie: średnie, są rolety
cena: około 2500, może być mniej, więcej w ostatecznośći...
interesująca wielkość 40-46'
 
Do góry