Jaki tv do ps3?

Masta_J

Active member
Bez reklam
Poważnie 37"?

Ja tam nie narzekam na LG. Na pewno jest to tańsza opcja. Jeśli ktoś potrzebuje telewizora fullHD za niewielkie pieniądze, to warto zainwestować w tę markę. 32 calowy telewizor full HD można już kupić za 1300 złotych. A jak ktoś jest bardziej wymagający i przy kasie, to może sobie inwestować w panasoniki czy Sony.

Pozdrawiam,
 

Matios

New member
Napisze tak . Oczekuję jakiegoś telewizora poniżej 42 cali ,ponieważ odległość od niego będzie wynosić 1.5 max 2 m. Śmiem przypuszczać iż 37 " będzie odpowiednim rozmiarem , zależy mi na plazmie , a plazmy dobre robi panasonic . Pozdrawiam.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Ja gram z 1,5 metra na 50" więc śmiem twierdzić, że dla Ciebie 42" będzie super.
Jeśli ma być 37" i Panasonik to tylko 37X20.

Pozdrawiam,
 

adam-ant

New member
Ja gram z 1,5 metra na 50" więc śmiem twierdzić, że dla Ciebie 42" będzie super.
Jeśli ma być 37" i Panasonik to tylko 37X20.

Pozdrawiam,


Zgadzam się w 100%. Tym bardziej, że w 42" jest więcej modeli do wyboru. Świetne G20. Tanie S20. Sam mam 42" i jak siedzę dalej niż 1,5 metra od ekranu, to odruchowo przystawiam fotel bliżej telewizora :) No chyba, że oglądam coś w telewizji...
 

poli_x

New member
Witam,szukam TV pod PS3,Xbox-a 360 ale zarazem też TV (cyfra+)

czy powiedzmy SONY KDL-40EX403 był by dobrym wyborem?
lub
Samsung LE37C550
lub
Panasonic LCD TX-L37S20
lub..
Plazma Panasonic TX-P42S20L
cena jaka mnie interesuje to do 2500-3000zł

ewentualnie prosił bym o poradę czemu ten a nie inny....bo w sumie każdy z wymienionych wydaje sie konkretny...
 
Ostatnia edycja:

maynard77

New member
Witam,
Czytając ten wątek nikt nie wspomniał o takich tv:
Toshiba 40XV733
Toshiba 40SL733
Moje pytanie czy te modele z jakiś niewiadomych mi względów nie nadają się gównie do
gry na PS3/PC?
Nie omieszkam powiedzieć że są to moi główni faworyci do zakupu nowego TV gdzie 60% będzie PS3.
Proszę o rzetelne odpowiedzi.
Dziękuję.Pozdrawiam
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Witam,
Czytając ten wątek nikt nie wspomniał o takich tv:
Toshiba 40XV733
Toshiba 40SL733
Moje pytanie czy te modele z jakiś niewiadomych mi względów nie nadają się gównie do
gry na PS3/PC?
Nie omieszkam powiedzieć że są to moi główni faworyci do zakupu nowego TV gdzie 60% będzie PS3.
Proszę o rzetelne odpowiedzi.
Dziękuję.Pozdrawiam

Do czego się te TV nadają? Sam sobie odpowiedziałeś, odpowiedź zaznaczyłem w Twoim poście.
Popieram oczywiście dredsons'a.

@poli_x
Jak do wszystkiego to tylko plazma - TV do zadań specjalnych.

Pozdrawiam,
 

poli_x

New member
a kolego Masta J czy musi to być jakaś specjalna plazma ?:) może mógłbyś jakieś modele zaproponować z dolnej półki jak też ze średniej półki cenowej,sporo się o nich naczytałem no i różne opinie są i mankamenty plazm....
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
za mało danych:
podaj jakie masz warunki : odległość od ekranu ? jak słońce świeci w pokoju ? Jak duży jest pokój ? jaki masz obecnie telewizor? jakie programy najczęściej oglądasz? więcej oglądasz w dzień czy wieczorem ? preferowana wielkość telewizora? preferowana marka ? czego nie lubisz w telewizorach? jakie urządzenia będą podłączone ? ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń ? siedzicie na wprost telewizora czy również z katów bocznych ? Czy ważne jest wifi ? czy USB ma mieć czytanie filmów ? jakimi złączami ? jaki masz sygnał ? ile programów HD ? ma stać czy wisieć ? jaka klasa cenowa
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
a kolego Masta J czy musi to być jakaś specjalna plazma ?:) może mógłbyś jakieś modele zaproponować z dolnej półki jak też ze średniej półki cenowej,sporo się o nich naczytałem no i różne opinie są i mankamenty plazm....
Kupujesz po prostu Panasonika, na którego Ciebie stać.

Pozdrawiam,
 
Do góry