Jaki tv do ps3?

mateas

New member
Ja mialem podobny problem, tylko wybieralem pomiedzy s10 a s20. Z tego co czytalem, to model s10 growal nad g10. Teraz jest cos poprzestawiane, ale dalej S-ka jest lepsza od G-ie :) Ja mam s20 i jestem mega zadowolony. Obraz naprawde piekny, czekam tylko jeszcze na plytke do jakiejs kalibracji, ale nawet na oko ustawiony, ladnie swieci :) Do konsoli jak znalazl. Obrazu z satki nie testowalem bo narazie nie mam jak podpiac ;/
 

BladeSeba

New member
Witam ponownie ,zdecydowalem sie na Panasonica 50s10 do mojej ps3 i tu mam pytanko czy to dobry wybor? Moge go kupic za 700f a moze jednak warto doplacic do g10 okolo 150f?,dzieki wielkie za pomoc
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
to trudne pytanie - ja wybrałbym :
http://www.hdtv.com.pl/forum/video/51661-plazma-panasonica-tx-p42g20e-test.html
008_P1090442.JPG
 

BladeSeba

New member
Do KIKI

Jak widze to link do testu G20 ,wiem to super tv lecz sporo wiecej trzeba do niego doplacic[S10 vs G20] bo jakies okolo 500f!!! a to juz zbyt wiele jak za te roznice w jakosci co do G10 to doplata wynosi okolo 350f w porownaniu z G20! no i w tym przypadku to tez chyba nie oplacalne,tym bardziej ze za jakies dwa lata pewnie wymienie tv na nowy juz 3D!.A moze sie myle?
 
Ostatnia edycja:

KRUGER_MAN

New member
A co byście doradzili mi do ps3 ?
Potrzebuje TV 26 lub 28 cali . Do wydania mam ... hmm , myśle że ile bedzie potrzebne to wydam , ale raczej myśle że bez żadnych wariacji cenowych .
Więcej skonkretyzować nie moge bo po prostu sie nie znam ;p .
Pozdrawiam .
 

KRUGER_MAN

New member
Odległość od TV jakiego bym użytkował to maxymalnie 1,5 m .
Jeżeli byś mógł coś polecić to poleć coś z tych troche tańszych i tych drogich .
 

jeremiasz

New member
Antena w sensie tv naziemna ? Masz już u siebie naziemną cyfrową ?

Problem będzie dlatego, że mało jest godnych uwagi tv poniżej 32", praktycznie wcale, właśnie 26", 28" to prędzej monitor niż tv.

Jeśli głównie grasz, to będzie dobrze na 32" z tych 1,5 m, a w naziemnej nie ma oszałamiającej liczby kanałów (chyba, że masz na myśli kablówkę), więc myślę, że głównie chodzi ci o PS3.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
jeśli tylko do gier - to wystarczy 26 SH7 Sharp z MPEG 4 za 1250 zł .
Faktycznie że do gier to możesz spokojnie poszukać 32" i nawet przy 1,5 m będzie extra.
Ale musisz podać klasę cenową ?
 

KRUGER_MAN

New member
No więc co byście polecili ? dobrego do grania , aby jakość obrazu była całkiem znośna . Jezeli 36 no to i cenowo pasowało by mi taniej , bo wiadomo im wiekszy tym droższy bedzie .
 
Do góry