Jaki tv do ps3?

kapsell

New member
Bez reklam
kdlz4500

seria W jest ok (choc moim zdaniem sa lepsze tv w tej cenie innych firm). Ale do gier bardziej sie nadaje z4500, nie bede sie rozpisywal tylko zainteresowanym polecam test kikiego.
 

kbastek

New member
Witam mamy pytanie jaki tv 50+ polecacie moge wydac ok 8000zl zastanawialem sie nad lg 60ps8000 albo samsungiem 58pb680 ale sam juz niewiem co wybrac odleglosc od tv to ok 4m pokoj raczej slabo oswietlony mam sporo kanalow hd z cyfry oraz duzo gram na ps3 pomozcie bo juz sam niewiem na co sie zdecydowac.
 
Ostatnia edycja:

mateuszgreloch

New member
Witam mamy pytanie jaki tv 50+ polecacie moge wydac ok 8000zl zastanawialem sie nad lg 60ps8000 albo samsungiem 58pb680 ale sam juz niewiem co wybrac odleglosc od tv to ok 4m pokoj raczej slabo oswietlony mam sporo kanalow hd z cyfry oraz duzo gram na ps3 pomozcie bo juz sam niewiem na co sie zdecydowac.


Pioneer Kuro

50 cali, ale jakość super ;) Ewentualnie coś z lcd sony np. 52 W5500
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
kbastek -
Dla Twoich potrzeb rewelacyjne rozwiązanie to Panasonic 58PY800 jeszcze do końca stycznia ma 5 lat gwarancji.
 

billyb

New member
Też mysle o kupnie Panasonica tylko ze TX-P46S10E. aktualnie posiadam 32'' tv crt hd ready i zastanawiam sie czy po przesiadce na tv 46'' nie uwydatniaja sie zbytnio wszystkie niedociagniecia graficzne w grach . czy jest sie czego obiawiac pod tym wzgledem . Odleglosc od tv ok 2 m
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Cena dobra, za około 80 zł więcej kupisz TX-P42S11E.
Oczywiście jeśli potrzebujesz w ogóle full hd.

Pozdrawiam,
 

kbastek

New member
dzieki za szybka odpowiedz sprawdze tego Panasonic 58PY800 myslalem kiedys o 50v10 ale podobno ciezko go kupic i nie ukrywam ze chcialbym cos wiekszego niz 50
 

batik87

New member
Witam all !
Ja posiadam plazme Panasonic PS50S10E. Oglądam TV i gram w odległości od 2,6 - 3,8m. Teraz wiem, ze plazma to nie najleprzy wybór jeśli chodzi o dużą ilość grania chodzi tu o wypalanie się stałych elementów obrazu (chyba dobrze to ująłem).
Jednak ja nie gram na tyle często i jednorazowo-długo by mi to przeszkadzało. Generalnie obraz wyświetlany na tej plazmie przy połączeniu PS3 jak dla mnie bomba ;-)

Pozdrawiam
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Jak długo masz tą plazmę?
Co Ci się wypaliło?
Na jakich ustawieniach używasz TV do grania?
Jak długo docierałeś TV?

Pozdrawiam,
 

batik87

New member
1. Plazmę mam prawie 2 miesiące.
2. Czasami widać jakieś stałe elementy "wypalone" na czarnym tle ale bardzo szybko one znikają dosłownie po paru minutach po włączeniu jakiegoś filmu, teledysku etc.
3. Automatycznie po włączeniu konsoli TV zmienia tryb na GRA..i tez na takim gram to mi wystarcza.
4. Docierałem po naradach doświadczonych "znawców" Plazm ok. 300 h.

Pozdrawiam
 

Ogr

New member
Bez reklam
1. Plazmę mam prawie 2 miesiące.
2. Czasami widać jakieś stałe elementy "wypalone" na czarnym tle ale bardzo szybko one znikają dosłownie po paru minutach po włączeniu jakiegoś filmu, teledysku etc.
3. Automatycznie po włączeniu konsoli TV zmienia tryb na GRA..i tez na takim gram to mi wystarcza.
4. Docierałem po naradach doświadczonych "znawców" Plazm ok. 300 h.

Pozdrawiam

Po paru minutach :shock::shock:??? masakra!!!!
 
Do góry