Jaki tv do ps3?

gadulinho

New member
Bez reklam
Masta_J napisał:
Ten kto nie widział albo nie wie na co patrzeć albo jeszcze za wiele nie pograł.
To zjawisko w tej grze jest nagminne i żaden TV tutaj nie pomoże.

Pozdrawiam,

Na jakim telewizorze grasz, że uważasz że jest to zjawisko nagminne ? Przeszedłem te gre wiele razy i ani razu nie widziałem tego zjawiska. Też gdzieś czytałem, że to występuje, ale grając nie widziałem go.
 

k0val

New member
grałem na kilku tv i słyszałem o wielu różnych zjawiskach ale żadnego z nich nie widziałem ,albo jestem ślepy albo są takie że praktycznie ich nie ma :)
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
gadulinho napisał:
Na jakim telewizorze grasz, że uważasz że jest to zjawisko nagminne ? Przeszedłem te gre wiele razy i ani razu nie widziałem tego zjawiska. Też gdzieś czytałem, że to występuje, ale grając nie widziałem go.
Jak już pisałem TV nie ma tutaj znaczenia.
Wynika z tego co piszesz, że po prostu nie zauważasz tego zjawiska - dobrze dla Ciebie ale Twoje rady nie są dobre dla innych.

Pozdrawiam,
 

Snooxer

New member
A teraz ja poprosze o rade :D.
Będę grał z odległości max 3m, może 3.5m. Myśle więc, że 37' wystarczy. No chyba, że 32'. Budżet: do 2300zł. TV będzie dosyć często używany, zarówno do BD jak i gier. Co byłoby najlepsze za te pieniądze (wiem, że przy takim budżecie zaszaleć nie będzie można, no ale trudno :mrgreen:).
Aha. I jeszcze jedno: wolałbym mniejszy TV (32') ale za to z bardzo dobrymi parametrami. Chyba, że parametry do tego 37' będą już wystarczające. Z góry thx za pomoc ;)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli do BD - to z tej odległości możesz sięgać nawet po 50".
Ale kasy nie wystarczy.
Kasy nie wystarczy nawet na 42" - więc pozostałbym przy 37":
Samsung 37B 550
Sharp 37 D 65
 

Rasputin

New member
mataman napisał:
Dzięki piękne, A SD??


Dużo tych skrótów i wyszukanie wszystkiego w postach często chaotycznych to kupa wiedzy, tematem się interesuję od wczoraj, bo zamierzam kupić coś fajnego.

Zaczęło się od tego że pożyczyłem PS3 od kuzyna i podłączyłem do swojego Philips Flat TV, (to taki stary mały lcd, kiepski że hej, ale do ps2 z grubsza się nadawał, choć lepszy obraz mi mój stary 29" 100hz Philips CRT wyświetlał).
Ten Flat TV to taki ze 22 cale, ma łącze svideo i chyba nawet dvi i euro, ale nigdy nie udało mi się podłączyć kompa. kupił go kiedyś teść na pchlim targu czy garażowej wyprzedaży bez opakowania i kabli. Podłączyłem ps3 do niego przez 3 kolorowe kabelki s video i dupa zbita, bo obrazu w av nie pokazuje, pewnie kuzyn ustawił w opcjach wyświetlanie w hd i nie wykrywa mi ekranu automatycznie, więc nie pogram a nie mam w okolicy nikogo u kogo mógłbym podłączyć i ustawić na s video, a kuzyn na wczasach.

Ale tak czy siak, w marcu wychodzi God of war 3, ja kocham tą grę i ps2 kupiłem dla znakomitej pierwszej i drugiej części.

Zamierzam skompletować sobie zestaw do domowej rozrywki, czyli PS3 + LCD TV, najbardziej podoba mi się LED Samsunga, jest cieniutki, żona go chce i obraz jest naprawdę ładny, myślę o 37 calach, ale myślę też o innych opcjach bo led jest wciąż drogi, więc jak kupię konsolę i kilka gier to cena tv zaczyna mieć znaczenie, a już 32 calowy led kosztuje ponad 4 kzł.

Jeśli chodzi o odległość to na razie jest 2m powiedzmy ale myślę o zmianie mieszkania to i ten parametr może ulec zmianie, dlatego 37 to taka optymalna wartość, zawsze da się gdzieś wkomponować.

Zależy mi na dobrej jakości, za niewysoką cenę, jak każdemu, interesuje mnie full hd bo chcę podłączyć kompa lub lapka, i nie lubię małych rozdzielczości pulpitu, dodam jescze że jestem kinomanem z długim stażem, będę dużo filmów oglądał, a jak się uda to i BD (choć na razie ich mało)
 
Ostatnia edycja:

Snooxer

New member
A ja jeszcze z jednym pytaniem. Czy Sony 32W5500 będzie dobrym rozwiązaniem? Czy może jednak lepiej kupić 37V5500. Cena jest bardzo podobna, więc proszę o radę
 

Klisman1987

New member
Przy tej odległości oglądania zapomnij o 32 calach. Do tej odległości zdecydowane minimum to 42. No ale skoro budżet nie pozwala na wiecej to bierz 37. Propozycje podał kiki.
 

martins

New member
TX-P37C10Y + ps3 jaki efekt ?

Mysle o kupieniu plazmy maximum 37 cali (maly pokoj) w rachube wchodza tylko plazmy panasonica id o tego nawet niepelne hd ready 1024-720 i tak sobie mysle czy ktos gral w gry na ps3 na tej konsoli ? LCD mam juz dwa i nie chce wiecej zjechana plynnosc obrazu i zlewajaca sie czern w jedan calosc podczas scen nocych wystarczajaco mnie ziechecily.
 

Snooxer

New member
A mi sie troche powiększył budżet i myślę, że najlepszym wyborem w cenie 3k będzie samsung B650 37". Czy jest to dobry TV?
Aha. I miałem przemeblowanie w pokoju i teraz będę grał z odległości max 2.5m, więc myśle, że 37" zupełnie wystarczy
 
Ostatnia edycja:

lexo

New member
Snooxer napisał:
A mi sie troche powiększył budżet i myślę, że najlepszym wyborem w cenie 3k będzie samsung B650 37". Czy jest to dobry TV?
Aha. I miałem przemeblowanie w pokoju i teraz będę grał z odległości max 2.5m, więc myśle, że 37" zupełnie wystarczy
Jak jesteś wymagającym graczem to będziesz miał lekkie utrudnienie w strzelaniu headshotów (TV o niecałą dziesiątą sekundy wolniej wyświetla obraz od większości LCD i plazm). Jeśli nie jesteś maniakiem strzelanek po sieci lub uważasz, że ci to nie będzie przeszkadzac to weź 40B620. Za 2800 masz 40 cali, obraz ten sam jedynie bez internetu (po co ci internet w TV skoro masz PS3?).
 

adam-ant

New member
Lexo, a jak oceniasz ogólnie pojętą płynność modelu S10 podczas grania na PS3? Niektórzy narzekają, że w starszych modelach już było lepiej (G10 w teście Kikiego dostał tylko 6/10 za płynność, a S10 podobno ma taką samą płynność jak G10).
Mam obawy, bo S10 miałby u mnie być głównie monitorem dla PS3 właśnie, a płynność jest dla mnie bardzo ważna.
 

mateuszgreloch

New member
Witam, pożyczyłem od kumpla PS3 i zakochałem się w tej konsoli. Obecnie planuję kupno własnej, a przy okazji także odpowiedniego TV.

Mój największy problem to odległość [2-2,5m] jaką przekątną ekranu proponujecie na tak mały pokój?

Myślałem nad Sonym 32W5500 [ewentualnie 37" - ten sam model].

Nie siedzę w temacie od kilku miesięcy więc może pojawił się jakiś tańszy a jednocześnie lepszy odpowiednik? No chyba że tak jak poprzednicy jesteście zwolennikami plazmy do PS3 więc prosiłbym o kilka propozycji [budżet 3000zł].

Z góry dziękuję za pomoc.
 
Do góry