Jaki TV do Playstation 3 za ok 3000 zł ??

VitoGda

New member
:)Witam!

Chciałbym żeby ktoś kompetentny , a słyszałemn że jest to najlepsze forum o HD ,odpowiedzial mi napytanie jaki NAJLEPSZY telewizor mam kupic do playstation 3 , ma to byc tv 40 ' choc jesli to niebedzie za ta kase dobra wielkosc to wtedy wybieram 32 ' Na ten cel mam ok 3000 zł , moze troszke ponad....
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Samsung 32a656. Porównywalny z sonym 32w4000 tylko tańszy o 5 stówek. Po aktualizacji softu z pendrive (3 minuty roboty) input lag (czas reakcji tv na ruch/wciśnięcei przycisku na padzie)wynosi zaledwie 12ms (m87 miał 80ms) średnio bez game mode, a z tą funkcją praktycznie zero. Smużenie jak na 50/60 hz bardzo małe i full hd czyli idealny tv do grania. Do tego hdmi 1.3 i funkcja xvycc color czyli idealnie do ps3/bluray. Sam mam go podpiętego pod ps3 i x360 i mogę go z ręką na sercu polecić. Cena to już niecałe 2800zł.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sharp 32 X 20
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=26408
p1070088gc7.jpg



32 W 4000 Sony
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=25741

Czas na relaks
p1040949hi4.jpg


32 JVC P80
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=14360&page=30

Chwila nieuwagi i nasz udział był mocno zagrożony w wyścigu.
p1050635ft8.jpg
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
To już nie te czasy że oczy bolą od 60hz. A 100hz do gier nie ma znaczenia choć na bank się zaraz ktoś znajdzie kto uważa inaczej. Miałem tv z dobrym 100hz (d3000) i nie było żadnej różnicy czy 100hz czy 60hz w grach.
 

VitoGda

New member
mi chodzi o to ze czestotliwosc mrugania 60Hz jst zauwazalne dla oka a 100Hz nie i dlatego jest zdrowsze, jak odniesiecie sie do tego...
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Lcd nie mrugają. Jak Ci mówię że nie ma różnicy dla oczu (nie będą bolały nawet w nocy przy podświetleniu na max z pół metra) i że do gier nie ma to żadnego znaczenia, to uwierz lepiej, zamiast wydawać kasę na "100hz" które powoduje tylko artefakty i inne przekłamania w obrazie oraz sztuczny i dziwny ruch. Ile bym for nie odwiedził, ile bym postów o różnych lcd nie czytał to większość pisze, że jeśli tylko jest opcja wyłączenia 100hz to z niej korzystają. Sam miałem dwa lcd ze "100hz" (bo to nie matryce są 100hz tylko elektronika) i dobrze wiem że 100hz w lcd to obecnie pomyłka.
 

ortax360

New member
100hz jest bardzo dobre dla lcd zalezy tylko jaki układ np: Panasonic ma rewelacyjny układ 100hz i widac gołym okiem przewage lcd Panasonica z układem 100hz nad lcd bez 100hz szczeg. w sygnale SD .

Pozdrawiam
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Do np. piłki nożnej 100hz w sonym 32d3000 sprawdzało się fajnie, w panasie lzd85 i lx70/700 też ale jeśli chodzi o gry to raczej nie bardzo. Do gierek najważniejszy jest moim zdaniem tv z niskim lub wcale input lagiem a tutaj mogę polecić sony w 4000 (praktycznie zerowy) i samsung a656 (po aktualizacji softu poniżej 20ms lub 0 w trybie gry). Dla porównania samsung m87 80ms i phillips 9632 to już ponad 120ms. We wcześniejszych tv jakie miałem w grach które wymagały skilla nie radziłem sobie najlepiej nawet w ścigałkach, które są moją najsilniejszą stroną bo pad reagował z opoznieniem, czego się raczej nie czuło. Dopiero po zmianie na a656 poczułem że pad reaguje natychmiast a ja od razu jestem lepszym driverem.
 
Do góry