Jaki tv do jasnego pokoju min 65 'zamiana za starą plasmę

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
NIE CHCĘ OLEDA i nikt ani nic mnie do tego nie przekona .Mój budżet to powiedzmy 6,5tys, albo inaczej max 1400 euro ,bo zakup może być w Niemczech.
Generalnie chciałbym jak największy telewizor z jak najlepszym obrazem w tym budżecie .Tak pomierzyłem ścianę i max to 70 cali
Nie wiem jak tegoroczne Qledy od Samsunga bo nie widziałem.Ale z pierwszych,szczatkowych informacji wynika ,że rewolucji wobec zeszłorocznych modeli nie ma, za to cena znacznie wyższa.
Wobec tego w rozmiarze 65" do kwoty 6500zł zostaje 65QN91A.Mam ,wiem jak gra.Mam bezpośrednie porównanie do oleda.Kilka osób na forum też go poleci.Nie żeby to był telewizor idealny.Takich nie ma.
Ale QN91A spokojnie daje radę.
 
No tak tylko ten Samsung GQ65QN85A nie ma dolby atmos...
Juz normalnie głupieje.....
Zaraz tak się stanie ..że zostanę przy starej palźmie...
 
Ostatnia edycja:

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
No tak tylko ten Samsung GQ65QN85A nie ma dolby atmos...
Juz normalnie głupieje.....
Zaraz tak się stanie ..że zostanę przy starej palźmie...

Nie, no...Dolby Atmos z telewizora daje taki sam efekt jak klasyczne stereo w którym głośniki stoją obok siebie stykając się bokami.
Ktoś pisał ,że chociaż sam telewizor nie zagra DA ale przesyła je przez eARC.Jak już tak bardzo chcesz to Dolby Atmos ,to nic straconego .Wystarczy amplituner. Poszukaj na forum, było o tym.
A jeśli zdecydujesz się pomimo tego na Samsunga,to w zakładanym budżecie masz 65QN91A ,czyli w zasadzie tv z topowej serii.
 
Mam soundbar z dolby atmos i chciałbym żeby telewizor go obsługiwał.
Co do zasadności tego ,pozostaw to w mojej gestii.
za 1500 euro nie kupię w Niemczech takiego modelu 65QN91A
 

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
Nie,no Ok. Nic Ci nie narzucam ,zwróciłem tylko uwagę na pewne rzeczy. To Ty kupujesz telewizor i zrobisz jak chcesz.;)
 

pieniążek1

Active member
Bez reklam
Bierz Sony, SHARP lub Philipsa.Samsunga sobie odpuść.Zawsze jak słyszę o awarii TV to w roli głównej jest Samsung. Mój ojciec samsung, sąsiadka samsung, kolega z pracy samsung. I zawsze w okolicy 5lat.Jeżeli chodzi o Sharpa patrz najnowsze modele bo w sklepach są jeszcze poprzednicy produkowani na licencji przez jakąś tam firmę, chyba z Turcji która to zrobiła z Sharpa chłam godny Manty. Teraz chyba ponownie jest w rękach Japończyków.
 
Ostatnia edycja:
Witam.Ja jeszcze nie kupiłem,ale mam teraz dwa dni żeby podjąć ostateczną decyzję.Ktory z tych trzech będzie najlepszy?
LG65QNED919PA
SAMSUNG 65QN85A
SONY XR-65X94J
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ja bym brał mini leda.
Wg potrzeb
- LG Qned za 6799 zł z pakietem
- Samsung QN85

Masz specjalne oferty na modele i to dodatkowo z pakietem.
 
Do góry