Jaki TV do 3000 zł?

harry.wesoly

New member
Witam, jaki TV zaproponowalibyście mojej znajomej? Che wydać do 3000 zł. Wielkość 46-55 max. Nie wiem tylko czy doradzać jej 3d czy już 4k (mają małe dziecko 3 latek no i pewnie jakieś bajki w 3d bo jest ich już dużo) Na pewno wifi, min 3 hdmi, usb, na pewno sterowanie ruchem ze smartem oczywiście. YT ma chodzić płynie, ma byc player tvn. Obraz oczywiście ustawi się z zaleceniami z wszelkich forum. Co polecicie. Osobiście wstępnie kuzynka skłania się ku LG z serii 47LB700v koszt 2699. Ja zastanawiam się dla nich nad Samsung 48ue6700. Co sądzicie. Jak się mają do siebie bebechy tych tv? procek, pamięć, hz realnie mają te tv? Z góry dziękuję za sygestie.
 

tomek1106

New member
Nie bierz LG starej serii 2014, bo nie dostaniesz aktualizacji do webos 2.0, a obecna wersja jest zmulasta, choć nie wiadomo też do końca jak nową poprawili pod względem ociężałości. Ja bym poczekał jeszcze jak wyjdą nowe serii Samsunga, Sony czy nawet LG( ale wg. mnie już nie kupię nic z LG)
 

harry.wesoly

New member
Ok dziękuję za odpowiedź. Faktycznie mamy 2015r. i pewnie lada moment pojawi się seria na ten rok. Jeżeli mielibyście wybrać między smartem w samsungu a lg w serii 2014? Który jest lepiej dopracowany i przede wszystkim szybki, nie laguje???
 
Do góry