Jaki TV do 2500zł?

majster168

New member
Jaki TV do 3000zł?

Witam!
Edit - dostępny budżet ~ 3000zł:)
Niedawno Panasonic TX-29PX20 poleciał mi ładnie z półki na kineskop, maska na pewno przesunięta, może urwana - efekt ładne kolory, pearlescent:)

Dlatego co najważniejsze stanąłem przed wyborem nowego;
1. Samsung WS-32Z409P - pierwszy ogień, po przeczytaniu różnych opini zaczął przegrywać z...
2. Philips 32PW9551/12 - niby wszsytko OK, ale c z tego, że przyjmuje aż 1080i skoro i tak wszystko leci max w 576p; nie ujmując oczywiście jakości obrazu;
3. Jvc Hv-36p38 - też się jakoś przebił ale ze względu na niedostępność, chyba przegrywa na starcie;
A może dołożyć parę setek i...
4. Panasonic TH-37PV7 P - czyli plazma ale z możliwością realnego 1024x768;

Wizyta w Avansie i...
5. Panasonic TH-37PV45EH lub Panasonic TH-42PV45K - tylko nie mam zielonego pojecia czym oprocz cali te trzy ostatnie się różnią;

Edit - ok już wiem czym się różnią,PV7 to nowszy, okrojony model, a 45K to PWD 45EHK z 2 HDMI - poprzednik PV7;

Który wybrać - po prostu nie wiem;
Preferencje: maniak jakości ale w cenie podanej wyżej; głównie obraz z tunera cyfrowego i naziemnej TV, ale także DVD (b.mało) i xviD poprzez PS2, a w niedalekiej przyszłości przez OPPO DV-981HD (wtedy już dużo); wkrótce może pojawić się również sygnał HD poprzez HDTV oraz HDDVD;
Tak więc wymagania chyba wielkie a pieniążków trochę mało;

Proszę o jakieś porady,opinie, wady, zalety, ewentualnie wskazanie alternatyw;

Z góry przepraszam za błędy natury technicznej, nie jestem dobrze obeznany;
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

majster168

New member
kiki napisał:
musisz podać warunki ?
Bez tego nie ruszymy :(

Aaa, tak mi się zapomniało:)
Pokój ok 30m2; ale niestety od przodu uderza okno, które czasmi ładnie się odbijało w poprzednim TV;
Nie wiem co jeszcze; możlwe, że będzie przeniesienie do mniejszego 25m2 z oknem od prawej strony;

Heh chyba o takie warunki chodziło...?

BTW Poczytałem więcej o plazmach i zaczynają mi się coraz mniej podobać, za względu na wypalanie, a że w rodzinie kupuje się TV na przysłowiowe lata (Curtis, który był przed Pansem ~10 lat) to nie wiem czy Ojciec mnie nie zabije jeśli za kilka lat...

No i dlatego inne pytanie czy Philips 32PW9551/12 będzie ładniej jakościowo świecił od mojego Pansa?

Pozdrawiam
 
Do góry