Jaki TV do 2500 zł

Kolina

Member
Witam.

Zwracam się do Was z ogromną prośbą o pomoc przy wyborze nowego telewizora dla mojego Taty.
Budżet max 2500 zł aczkolwiek fajnie jakby dało radę mniej :)
Wymagania 49 -55 cali, UHD, DTS i aby czytał jak najwięcej formatów filmów po USB (pendrive, hdd) oraz rodzajów napisów (srt , txt).
Raczej nie będzie na nim częstego grania w gry więc główne założenia jak wyżej.
Pierwotnie planowałem jakiegoś Samsunga z serii N ale przeczytałem, że nie czyta Divx, Xvid a mamy dość dużą kolekcję filmów i seriali.

Z góry wielkie dzięki za wszelkie sugestie\propozycje.
 
Ostatnia edycja:

k3lt

New member
Toshiba 55U7863DG - Matryca VA i rewelacyjne audio Onkyo z glosnikami umiejscowionymi z przodu, Xvid obsluguje co do Divx nie jestem pewien to juz mocno przestarzale kodeki wiec malo ktore nowe modele TV obsluguja je natywnie, dostaniesz go za ok 2300 zł.

Samsungi z serii NU74 to tez swietne TV w tym budzecie, ale musialabys pokonwertowac te divxy na jakis inny format, ew. odtwarzac je z jakiegos box'a czy Rasperry Pi. ;)

Jesli zadowolisz sie "50 to moze LG 50UK6950, Direct LED + matryca VA z rewelacyjnym pilotem Magic. Sam niedawno kupilem ten TV i szczerze mowiac nie zamienilbym go na zaden inny w tym rozmiarze i budzecie. Z tego co widze po specyfikacjach obsluguje tez Divx.
 
Ostatnia edycja:
Do góry